Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

7 WSKAZÓWEK dla POCZĄTKUJĄCYCH: fotografia krajobrazowa #47

utworzone przez | cze 17, 2019 | Foto Blog | 0 komentarzy

Po zakończonej porannej sesji pozostałem w Dolinie Narwi, aby przekazać wam 7 kroków które warto wykonać w swojej drodze ku coraz lepszym zdjęciom. Fotografia krajobrazowa realizowania według tych wskazówek staje się po prostu bardzo efektowna i ciekawa. Jednak dotyczą nie tylko fotografii krajobrazowej można jest stosować w każdym innym rodzaju fotografii. Mogą je stosować osoby początkujące oraz zaawansowane. Moje uwagi są po prostu bardzo uniwersalne.

PRAKTYCZNY PORADNIK, KTÓRY ZMIENI TWÓJ SPOSÓB FOTOGRAFOWANIA!

https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii

GDZIE MNIE ZNALEŹĆ:

Strona www: https://waskiel.pl

Facebook: http://bit.ly/waskielmarek

Instagram: https://www.instagram.com/marek.waskiel/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 17 czerwca 2019

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.