Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

7 WSKAZÓWEK dla POCZĄTKUJĄCYCH: fotografia krajobrazowa #47

utworzone przez | cze 17, 2019 | Foto Blog | 0 komentarzy

Po zakończonej porannej sesji pozostałem w Dolinie Narwi, aby przekazać wam 7 kroków które warto wykonać w swojej drodze ku coraz lepszym zdjęciom. Fotografia krajobrazowa realizowania według tych wskazówek staje się po prostu bardzo efektowna i ciekawa. Jednak dotyczą nie tylko fotografii krajobrazowej można jest stosować w każdym innym rodzaju fotografii. Mogą je stosować osoby początkujące oraz zaawansowane. Moje uwagi są po prostu bardzo uniwersalne.

PRAKTYCZNY PORADNIK, KTÓRY ZMIENI TWÓJ SPOSÓB FOTOGRAFOWANIA!

https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii

GDZIE MNIE ZNALEŹĆ:

Strona www: https://waskiel.pl

Facebook: http://bit.ly/waskielmarek

Instagram: https://www.instagram.com/marek.waskiel/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 17 czerwca 2019

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.