Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Jak Się Uczyć Fotografii Poradnik Dla Początkujących

Darmowy E-book | Plik .pdf | 34 strony

Pobierz bezpłatny poradnik, dzięki któremu nauczysz się, jak i gdzie zdobywać solidne podstawy wiedzy fotograficznej. Przeczytaj unikalny przewodnik wyznaczający skuteczną drogę w świat twórczej i świadomej fotografii. Nie marnuj czasu na chaotyczną wędrówkę po świecie fotografii i szukanie po omacku. Ten e-book przeprowadzi Cię krok po kroku po ścieżce ku lepszym zdjęciom.

Pobierz za darmo i ciesz się nowymi umiejętnościami 

Obraz przedstawiający okładkę darmowego e-booka o fotografii.
Obraz przedstawiający autora darmowego poradnika fotograficznego Marka Waśkiela.

Dzień dobry,

Nazywam się Marek Waśkiel. Od wielu lat prowadzę kursy fotografii i wiem, jakie pytania nurtują początkujących fotografów.

Codziennie do mojej skrzynki mailowej trafia mnóstwo pytań, dotyczących różnych aspektów fotografii. Wiem, że również Ty masz mnóstwo wątpliwości.

Przygotowałem poradnik JAK SIĘ UCZYĆ FOTOGRAFII, ponieważ tylko zdobycie solidnych podstaw, czyli opanowanie fotograficznego rzemiosła zapewnia możliwość dobrego fotografowania i wyboru swego ulubionego rodzaju fotografii.

Przeczytaj mój e-book i nie trać czasu na nieskuteczne poszukiwania sposobów uczenia się fotografii.

Pozdrawiam

Podpis autora kursu fotografii dla początkujących.

Czego nauczysz się z tego e-booka

Dowiesz się, co rzeczywiście jest ważne w nauce fotografii. Nie będziesz błądzić po manowcach niepotrzebnej i fałszywej wiedzy.


Widzę, jak mnóstwo osób usiłuje szybko nauczyć się fotografii, pomijając jej najważniejsze elementy. 
Poszukują wiedzy tam, gdzie jej nie ma i dlatego stoją w miejscu, a ich zdjęcia są nieciekawe i banalne. Sztuczki i triki nie zastąpią solidnej wiedzy o fotografii.

 

Z tego e-booka nauczysz się skąd czerpać wiedze o fotografii i na jakie jej elementy trzeba zwracać uwagę. Nie uda Ci się zdobyć trwałych podstaw poprzez oglądanie filmów na portalach społecznościowych albo udział w grupach dyskusyjnych. Przekazywana tam wiedza jest wyrywkowa, chaotyczna i bardzo często fałszywa.

Tak – warto wrócić w te miejsca, ale po… i tego się dowiesz z e-booka JAK SIĘ UCZYĆ FOTOGRAFII.

Zdobądź solidne podstawy

Jeżeli cała nasza wędrówka przez krainę fotografii ma być samodzielna, świadoma i osobista, trzeba zdobyć bardzo solidne podstawy.

Doskonalenie umiejętności

Gdy zaczynasz, możesz robić świetne zdjęcia, ale wymaga to znacznych pokładów szczęścia. Świadome fotografowanie, uniezależnione od szczęścia i okoliczności wymaga konkretnej praktyki.

Gdzie szukać inspiracji

Trzeba czerpać wiedzę z każdego źródła. Tysiące oglądanych zdjęć z biegiem czasu wyostrza umiejętność spoglądania na świat i dostrzegania w nim cudownych kadrów.

Poznaj RAW i edytuj zdjęcia

Jeżeli zależy Ci na Twoich ujęciach, musisz nauczyć się. jak dobrze fotografować w RAW oraz równolegle nauczyć się cyfrowej obróbki zdjęć.

Warsztaty tematyczne i plenery

Dobrze przygotowane warsztaty pozwalają na poznanie okolicy albo technik fotografowania, które potem można wykorzystać w trakcie samodzielnego robienia zdjęć.

Co warto a czego nie warto

Nie patrz na trendy i mody oraz nie spełniaj niczyich oczekiwań i marzeń. Skup się na tym rodzaju fotografii, który uwielbiasz.

Obraz przedstawiający okładkę darmowego ebooka o fotografii.

Co zawiera ten e-book:

E-book JAK SIĘ UCZYĆ FOTOGRAFII zawiera 14 rozdziałów:

  • Książka jest podzielona na 7 segmentów nazwanych KROKAMI oraz 7 rozdziałów zwanych MIGAWKAMI opisujących ważne fotograficzne zagadnienia.
  • Umieszczonych jest w nim ponad 100 inspirujących zdjęć
  • W e-booku umieszczone są linki przenoszące na ciekawe strony internetowe

E-book jest przygotowany w formacie pdf i możesz z niego korzystać na komputerze, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym.

Dla kogo jest ten e-book

Ikona przedstawiająca darmowy poradnik fotograficzny.

Jesteś początkującym fotografem

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią i nie wiesz od czego zacząć otrzymasz z niej konkretne i szczegółowe wskazówki i porady na czym się warto skupić.

Obraz przedstawiający spis treści darmowego ebooka o fotografii.
Obraz przedstawiający przykładową stronę z darmowego e-booka o fotografii.
Ikona przedstawiająca ebook o fotografii.

Chcesz się dowiedzieć, co jest ważne

W nauce fotografii są bardzo ważne elementy, bez których zdjęcia pozostają nadal słabe i bez wyrazu. Jeśli chcesz się rozwijać dowiesz się o nich z tej książki.

Ikona przedstawiająca książkę o fotografii.

Starasz się uporządkować wiedzę

Ten e-book nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób kompletnie początkujących. Doskonale nadaje się do uporządkowanie wiedzy. Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji i pomysłów, dzięki którym stworzysz wspaniałe kadry.

Obraz przedstawiający przykładowy rozdział z darmowego ebooka o fotografii.

Stwórz zdjęcia, o których zawsze marzyłeś