Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Dlaczego lubisz te zdjęcia

utworzone przez | wrz 4, 2020 | Foto Blog | 6 Komentarze

Markowy Vlog o Fotografii jest miejscem, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam co niedzielę o 8.30 wówczas publikuję nowe odcinki mego vloga. W najnowszym odcinku odpowiadam na odwieczne pytania fotografów „Dlaczego, niektóre zdjęcia podobają mi się bardziej”? Zapraszam do oglądania. Miłej zabawy!

Mnóstwo skutecznych technik fotografowania pejzażu znajduje się w moim kursie fotografii krajobrazowej. Skorzystaj z kodu zbloga i ciesz się niższą ceną.

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 4 września 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.