Oto poradnik, który zmieni Twój sposób fotografowania!

„Chodzę sobie po Podlasiu”
poradnik o fotografowaniu krajobrazów,

który przeczytasz jednym tchem

TAK, Ta książka Zainspiruje  Cię
do Innego sposobu fotografowania

Pobierz, Przeczytaj i Fotografuj.

Tak!
Chcę otrzymać bezpłatny poradnik fotograficzny
“Chodzę sobie po Podlasiu”

Aby otrzymać bezpłatny e-book “Chodzę sobie po Podlasiu” wypełnij powyższy formularz i kliknij przycisk /WYŚLIJ/.
Po chwili otrzymasz ode mnie maila z prośbą o potwierdzenie Twego adresu. Tylko po potwierdzeniu maila otrzymasz link do pobrania e-booka.

UWAGA! Mail z linkiem w poczcie Gmail może trafić do folderu OFERTY,

„Chodzę sobie po Podlasiu”, rzecz o fotografowaniu krajobrazów, 50 stron, 50 zdjęć.

DLACZEGO WARTO?

W poradniku „Chodzę sobie po Podlasiu” nie koncentruję się na sprawach technicznych, chociaż one także znajdują w niej swoje miejsce. Zwracam natomiast uwagę na inne ważne aspekty fotografowania, o których tak często się zapomina:

  • wyobraźnia fotografa,
  • konsekwencja w działaniu,
  • nieustannym myśleniu o Dobrym Świetle,
  • jak dobrać ustawienia aparatu

Oto o czym opowiem Ci w mojej książce zilustrowanej 50 zdjęciami.

Tylko dzięki Nowemu Podejściu, zwykłe kadry mogą zamienić się w intrygujące fotografie.

  • Przeczytaj i zacznij już dziś robić Wspaniałe Zdjęcia!

W książce znajdziesz mnóstwo praktycznych i skutecznych porad dzięki, którym Twoje zdjęcia staną się natychmiast zdecydowanie lepsze.

  • Ten bezpłatny e-book zmieni Twój sposób myślenia o fotografii!

Wprawdzie piszę przede wszystkim o fotografii krajobrazowej ale jestem pewien, że moje uwagi są niezwykle uniwersalne i z powodzeniem mogą zostać zastosowane w każdym innym rodzaju fotografii. Jako ilustracje wykorzystałem mnóstwo zdjęć, które z pewnością staną się ważną inspiracją. Tak Ty też możesz robić takie zdjęcia! W jaki sposób ? O tym właśnie dowiesz się z mego poradnika – to bardzo przyjemna lektura.

 

Zawarłem w niej mnóstwo inspirujących zdjęć.

Tę opowieść układałem wędrując po Podlasiu, stąd jej tytuł. Ten fragment Polski jest moim fotograficznym matecznikiem. Lubię tu mieszkać i fotografować. Myślałem o niej, czekając na „Dobre Światło” lub poszukując ciekawych motywów. Każdą z takich wędrówek wieńczy jakieś odkrycie. Czasami jest nim po prostu dotarcie do interesującego miejsca. Jednak najbardziej cenię te, które pozwalają mi na lepsze zrozumienie istoty fotografii.

Zapraszam do pobrania mojej książki!

Marek Waśkiel
e-book CHODZĘ SOBIE PO PODLASIU opublikowany jest w formacie pdf – popularnym standardzie, pozwalającym czytać dokumenty na dowolnym komputerze czy tablecie, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Do czytania wystarczy aplikacja do plików PDF – np. popularny i darmowy Adobe Reader, dostępny na różne platformy. Można ją czytać pod dowolnym systemem operacyjnym, na dowolnym komputerze lub tablecie.

 

marek_12MAREK WAŚKIEL – fotografik i stale podróżujący dziennikarz. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Obecnie jest red. naczelnym magazynu FotoGeA.com

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

 

MOJE NAJNOWSZE ZDJĘCIA znajdziesz w tym serwisie oraz:
https://www.facebook.com/Marek.Waskiel.Fotografia

Kontakt do mnie:

MAREK WAŚKIEL
fotografia
Warszawa / Białystok
tel. kom. 601 148 599
e-mail: marek@waskiel.pl

PS.

Jeżeli interesują Cię książki o fotografii koniecznie odwiedź: