Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

FILM: Wiosenne refleksje o fotografii

utworzone przez | kwi 17, 2021 | Foto Blog | 0 komentarzy

Wokół mnie było bardzo pięknie. Plener w Puszczy Knyszyńskiej poświęcony był fotografowaniu przyrody.  Na szlaku swojej wędrówki napotkałem wiele ciekawych miejsc, gdzie próbowałem zrobić jak najciekawsze zdjęcia. Dziele się też swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi porad jak robić coraz lepsze zdjęcia. 

Las po ciężkiej  zimie  jest pełen połamanych gałęzi i powalonych drzew. Teraz owe leżące drzewa sprzątają leśnicy. Pomimo nienajlepszej pogody (było zimno i pochmurno) szukałem w lesie oznak wiosny. Niestety zimna aura nie sprzyja budzeniu się natury do życia.  

Zapraszam do obejrzenia filmu:

Jeżeli chcemy coraz lepiej fotografować musimy po prostu robić jak najwięcej zdjęć oraz wyciągać wnioski. Należy to robić systematycznie ponieważ wówczas opanowuje się szybko aparat oraz uczy się zasad kompozycji.   Wbrew pozorom nie potrzeba wcale mnóstwa czasu, aby szybko poprawić swój warsztat. Wystarczy około 2 godzin tygodniowo i po kilku tygodniach zdjęcia będa coraz lepsze.  

Nowe zdjęcia pojawiają się na ->  moim Instagramie oraz -> stronie na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś pytania, wnioski lub obserwacje proszę podziel się nimi w komentarzach na dole strony.

Zapraszam na moje autorskie kursy fotografii w formie filmów video
wykorzystaj kod ZBLOGA i otrzymaj dodatkowy rabat!

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 17 kwietnia 2021

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.