Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

FOTEZJA nowy portal o fotografii

utworzone przez | gru 11, 2017 | Foto Blog | 0 komentarzy

Osoby interesujące się fotografią nie są skazane wyłącznie na polskojęzyczne portale fotograficzne bazujące na tłumaczeniach materiałów publikowanych w zagranicznych mediach. Od niedawna działa serwis internetowy Fotezja.pl, w którym można odszukać mnóstwo praktycznych informacji przygotowywanych przede wszystkim przez dwójkę autorów: Ewę Prus i Piotra Dębka. Oboje są znani między innymi z łamów magazynu fotograficznego Digital Foto Video.

 

 

Portal www.fotezja.pl to artykuły poradnikowe dotyczące fotografowania, edycji, samorozwoju fotograficznego, a także doboru i korzystania ze sprzętu i oprogramowania. Baza artykułów liczy ponad pół setki poradników i będzie rosła. Warto zajrzeć teraz i odwiedzać Fotezję w przyszłości!

Jak poznać, czy przeglądarka wyświetla poprawnie kolory? Jak fotografować rybim okiem? Do czego się przydaje 16 bitów podczas edycji zdjęć? Jak wybrać filtr szary (i dlaczego nie powinien to być fader)? A także o uczeniu się przez naśladowanie, fotografowaniu w podczerwieni, problemach z fotografowaniem czerwonych kwiatów i wiele innych poradników znaleźć można na Fotezji.

Informacje o nowościach na Fotezji można otrzymywać albo przez polubienie profilu Fotezji na Facebooku: https://web.facebook.com/Fotezja/ albo zapisując się do newslettera Fotezji: https://www.fotezja.pl/powiadomienia-fotezja-pl/

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

MAREK WAŚKIEL – fotografik i stale podróżujący dziennikarz. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Obecnie jest red. naczelnym magazynu FotoGeA.com

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

Pobierz, Przeczytaj i Zmień
Twój Sposób Fotografowania!

 

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 11 grudnia 2017

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.