Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Fotografia jak się rozwijać #50

utworzone przez | sty 4, 2020 | Foto Blog | 0 komentarzy

Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

https://waskiel.pl/kurs-fotografii-online/

wykorzystaj kod z rabatem: ZBLOGA

Początek Nowego Roku bardzo często związany jest z zastanawianiem się co można zmienić, aby życie stało się ciekawsze, lepsze i bardziej barwne. Nie znam odpowiedzi na pytania dotyczące wszystkich aspektów naszej codzienności.
Z pewnością mogę podpowiedzieć co zrobić, aby być coraz lepszym fotografem. Jak się rozwijać w fotografii – oto 21 moich porad na Nowy Rok 2020.

 

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 4 stycznia 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.