Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Fotografia jak się rozwijać #50

utworzone przez | sty 4, 2020 | Foto Blog | 0 komentarzy

Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

https://waskiel.pl/kurs-fotografii-online/

wykorzystaj kod z rabatem: ZBLOGA

Początek Nowego Roku bardzo często związany jest z zastanawianiem się co można zmienić, aby życie stało się ciekawsze, lepsze i bardziej barwne. Nie znam odpowiedzi na pytania dotyczące wszystkich aspektów naszej codzienności.
Z pewnością mogę podpowiedzieć co zrobić, aby być coraz lepszym fotografem. Jak się rozwijać w fotografii – oto 21 moich porad na Nowy Rok 2020.

 

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 4 stycznia 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.