GRUDZIEŃ 2017

 

Dzień dobry,

Co miesiąc w moim blogu o fotografii dodaję nową kartkę kalendarza na 2017 r. Jest to tapeta na pulpit Twego komputera. Jeżeli chcesz mieć na nim nowe zdjęcie zapraszam do pobrania. Aby otrzymywać mailową przypominajkę, że już jest do pobrania – najlepiej dopisać się do newslettera – pole nieco niżej po prawej stronie.

 

Lodowa zatoka / Norwegia. fot. Marek Waśkiel

 

Aby ustawić obrazek z grudniowym kalendarzem jako tło pulpitu w Windows kliknij w ten link:

https://waskiel.pl/wp-content/uploads/2017/12/grudzien2017-1.jpg

potem najedz na pobrany obrazek i naciskając prawy klawisz myszy i wykorzystaj polecenie: zapisz obrazek jako (zapisz grafikę jako), a po kompletnym pobraniu dużego obrazka na swój dysk (np. pulpit), otwórz go i ponownie przyciśnij na nim prawym klawisz myszy wybierając opcję ustaw jako tapetę (czasami trzeba włączyć dodatkową komendę np. rozciągnij, aby tapeta dopasowała się do wielkości twego monitora).

W przeglądarce Firefox jest to bardziej proste: na wyświetlony i pobrany obrazek z linku wystarczy nacisnąć prawy klawisz myszy i wybrać opcję: Ustaw jako tapetę.
Pozdrawiam

Marek Waśkiel

MAREK WAŚKIEL – fotografik i stale podróżujący dziennikarz. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Obecnie jest red. naczelnym magazynu FotoGeA.com

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

Pobierz, Przeczytaj i Zmień
Twój Sposób Fotografowania!

 

TO TEŻ JEST BARDZO CIEKAWE:

Author: Marek Waśkiel

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *