Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Jaki piękny Skandal [#19] Vlog o Fotografii

utworzone przez | maj 29, 2018 | Foto Blog | 2 Komentarze

Dlaczego fotografowie oszukują i gdzie kończy się fotografia i zaczyna grafika? W nowym odcinku Vloga W czerni i bieli o fotografii zastanawiam się, gdzie są granice pomiędzy fotografią i grafiką?

2 komentarze

  1. Mariusz

    Z tym podmienianiem nieba to stara sztuczka. Nawet w czasach analogowych to robili, w starych książkach są nawet porady jak to robić.

    Odpowiedz
  2. Jacek Mazepa

    Podoba mi sie zmiana zaczesu Pana Marka 🙂 pod koniec to juz potargana „burza” 🙂 Ale co tam będe sie czepiał, każdy geniusz ma chwile tarmoszenia włosów (cholera, ja prawie łysy jestem) – lubię i chętnie słucham, bo mądrze prawi. Pozdrowiska – Jacek

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 29 maja 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.