Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Kiedy nie wszystko się udaje

utworzone przez | wrz 29, 2020 | Foto Blog | 2 Komentarze

Markowy Vlog o Fotografii jest cotygodniową serią filmów, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam na bloga, gdzie nowe odcinki są publikowane znacznie wcześniej i dopiero w niedzielę pojawiają się też na YT. W najnowszym odcinku wędrując przez Suwalszczyznę opowiadam jak szukać ciekawych kadrów? Zapraszam do oglądania. Miłej zabawy!

Dostałem kilka miłych maili od osób oglądających moje fotograficzne vlogi i czytających bloga. Bardzo się cieszę, kiedy moje działania przynoszą efekty: wychodzicie w plener – czasami po raz pierwszy na wschód słońca, robicie więcej zdjęć, ulepszacie warsztat i sposób patrzenia na świat.

Gratuluję wszystkim osobom, które już wyruszyły na swoje fotograficzne wyprawy i bardzo zachęcam te, które jeszcze tego nie zrobiły do  zaplanowania takiego wypadu np. w najbliższy weekend.

Nawet jeżeli coś nie do końca pójdzie po naszej myśli nauki płynące z fotograficznych spacerów są zawsze bezcenne. Podczas jednego z moich ostatnich plenerów także nie wszystko poszło po mojej myśli…

Mnóstwo skutecznych technik fotografowania pejzażu znajduje się w moim kursie fotografii krajobrazowej. Skorzystaj z kodu zbloga i ciesz się niższą ceną. Pamiętaj, że w tym kursie co miesiąc powstaje nowy film z odpowiedziami na pytania uczestników oraz z oceną nadesłanych przez nich zdjęć.

 

Fotografuj często i blisko domu a nawet w domu jeżeli nie możesz wychodzić, gdzieś dalej. Opanowania aparatu można się nauczyć fotografując w każdym miejscu.

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 29 września 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.