Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Kiedy nie wszystko się udaje

utworzone przez | wrz 29, 2020 | Foto Blog | 2 Komentarze

Markowy Vlog o Fotografii jest cotygodniową serią filmów, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam na bloga, gdzie nowe odcinki są publikowane znacznie wcześniej i dopiero w niedzielę pojawiają się też na YT. W najnowszym odcinku wędrując przez Suwalszczyznę opowiadam jak szukać ciekawych kadrów? Zapraszam do oglądania. Miłej zabawy!

Dostałem kilka miłych maili od osób oglądających moje fotograficzne vlogi i czytających bloga. Bardzo się cieszę, kiedy moje działania przynoszą efekty: wychodzicie w plener – czasami po raz pierwszy na wschód słońca, robicie więcej zdjęć, ulepszacie warsztat i sposób patrzenia na świat.

Gratuluję wszystkim osobom, które już wyruszyły na swoje fotograficzne wyprawy i bardzo zachęcam te, które jeszcze tego nie zrobiły do  zaplanowania takiego wypadu np. w najbliższy weekend.

Nawet jeżeli coś nie do końca pójdzie po naszej myśli nauki płynące z fotograficznych spacerów są zawsze bezcenne. Podczas jednego z moich ostatnich plenerów także nie wszystko poszło po mojej myśli…

Mnóstwo skutecznych technik fotografowania pejzażu znajduje się w moim kursie fotografii krajobrazowej. Skorzystaj z kodu zbloga i ciesz się niższą ceną. Pamiętaj, że w tym kursie co miesiąc powstaje nowy film z odpowiedziami na pytania uczestników oraz z oceną nadesłanych przez nich zdjęć.

 

Fotografuj często i blisko domu a nawet w domu jeżeli nie możesz wychodzić, gdzieś dalej. Opanowania aparatu można się nauczyć fotografując w każdym miejscu.

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 29 września 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.