Markowy Vlog o Fotografii jest cotygodniową serią filmów, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam na bloga, gdzie nowe odcinki są publikowane znacznie wcześniej i dopiero w niedzielę pojawiają się też na YT. W najnowszym odcinku wędrując przez Suwalszczyznę opowiadam jak szukać ciekawych kadrów? Zapraszam do oglądania. Miłej zabawy!

Dostałem kilka miłych maili od osób oglądających moje fotograficzne vlogi i czytających bloga. Bardzo się cieszę, kiedy moje działania przynoszą efekty: wychodzicie w plener – czasami po raz pierwszy na wschód słońca, robicie więcej zdjęć, ulepszacie warsztat i sposób patrzenia na świat.

Gratuluję wszystkim osobom, które już wyruszyły na swoje fotograficzne wyprawy i bardzo zachęcam te, które jeszcze tego nie zrobiły do  zaplanowania takiego wypadu np. w najbliższy weekend.

Nawet jeżeli coś nie do końca pójdzie po naszej myśli nauki płynące z fotograficznych spacerów są zawsze bezcenne. Podczas jednego z moich ostatnich plenerów także nie wszystko poszło po mojej myśli…

Mnóstwo skutecznych technik fotografowania pejzażu znajduje się w moim kursie fotografii krajobrazowej. Skorzystaj z kodu zbloga i ciesz się niższą ceną. Pamiętaj, że w tym kursie co miesiąc powstaje nowy film z odpowiedziami na pytania uczestników oraz z oceną nadesłanych przez nich zdjęć.

Fotografuj często i blisko domu a nawet w domu jeżeli nie możesz wychodzić, gdzieś dalej. Opanowania aparatu można się nauczyć fotografując w każdym miejscu.

Pozdrawiam

Marek Waśkiel