Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Markowe Informacje Blogowe #1/18

utworzone przez | sty 8, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

W tym roku na moim blogu o fotografii będzie się wiele działo. Będzie więcej wpisów, porad oraz filmowych opowieści. W planach mam też zmianę wyglądu i funkcjonalności bloga. Zachęcam do częstego zaglądania oraz korzystania z jakże bogatego archiwum wpisów. Pomocna będzie w tym np. wyszukiwarka, która znajduje się w prawym górnym roku bloga. Oto co przyniósł miniony tydzień…

Nie wiem, jak Tobie niestety mi nie zawsze udaje mi się zrealizować zdjęcie, o którym marzę. W fotografii krajobrazowej jest wiele czynników, na które nie mam wpływu. Nie martwię się owymi pozornymi porażkami. One uczą mnie cierpliwości w oczekiwaniu na kolejne kadry. O jednej z takich niezbyt udanych wypraw opowiadam w najnowszym video „Dobrze jest postać przy żubrze”, jak zwykle sporo praktycznych informacji.

Dobrze jest postać przy żubrze [#17] vlog…

2.

W drugim tygodniu nowego roku większość postanowień z nim związanych została zapomniana. Przygotowałem wpis na blogu 12 Noworocznych Postanowień, które pomogą Nam w coraz ciekawszym fotografowaniu. Sam niczego nie odkładam do jutra. Już dziś zabieram się do roboty. Stąd między innymi nowości na blogu.

https://waskiel.pl/12-noworocznych-postanowien-fotografa/

3.

W odpowiedzi na pytania i petycje: Jest już tapeta na pulpit z kalendarzem na styczeń 2018.
Zapraszam do pobrania.

https://waskiel.pl/styczen-2018/

4.

Przygotowałem kurs online dla początkujących: „Poczuj Radość Fotografowania” oparty o 14 lekcji w formie filmów video (łącznie 45 filmów) oraz o skrypty w formacie pdf. Odpowiadam w nim na ponad 160 podstawowych pytań, które najczęściej otrzymuję od amatorów fotografii. Odpowiedzi składają się na solidne podstawy wiedzy o fotografii. Poprowadzi on za rękę i umożliwia całkowicie samodzielną pracę z materiałem szkoleniowym. Otrzymasz więc wskazówki dotyczące problemów, które najbardziej intrygują początkujących fotoamatorów. Jestem pewien, że są to także Twoje wątpliwości.

https://kurs.waskiel.pl/product/poczuj-radosc-fotografowania/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 8 stycznia 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.