W tym roku na moim blogu o fotografii będzie się wiele działo. Będzie więcej wpisów, porad oraz filmowych opowieści. W planach mam też zmianę wyglądu i funkcjonalności bloga. Zachęcam do częstego zaglądania oraz korzystania z jakże bogatego archiwum wpisów. Pomocna będzie w tym np. wyszukiwarka, która znajduje się w prawym górnym roku bloga. Oto co przyniósł miniony tydzień…

Nie wiem, jak Tobie niestety mi nie zawsze udaje mi się zrealizować zdjęcie, o którym marzę. W fotografii krajobrazowej jest wiele czynników, na które nie mam wpływu. Nie martwię się owymi pozornymi porażkami. One uczą mnie cierpliwości w oczekiwaniu na kolejne kadry. O jednej z takich niezbyt udanych wypraw opowiadam w najnowszym video „Dobrze jest postać przy żubrze”, jak zwykle sporo praktycznych informacji.

Dobrze jest postać przy żubrze [#17] vlog…

2.

W drugim tygodniu nowego roku większość postanowień z nim związanych została zapomniana. Przygotowałem wpis na blogu 12 Noworocznych Postanowień, które pomogą Nam w coraz ciekawszym fotografowaniu. Sam niczego nie odkładam do jutra. Już dziś zabieram się do roboty. Stąd między innymi nowości na blogu.

https://waskiel.pl/12-noworocznych-postanowien-fotografa/

3.

W odpowiedzi na pytania i petycje: Jest już tapeta na pulpit z kalendarzem na styczeń 2018.
Zapraszam do pobrania.

https://waskiel.pl/styczen-2018/

4.

Przygotowałem kurs online dla początkujących: „Poczuj Radość Fotografowania” oparty o 14 lekcji w formie filmów video (łącznie 45 filmów) oraz o skrypty w formacie pdf. Odpowiadam w nim na ponad 160 podstawowych pytań, które najczęściej otrzymuję od amatorów fotografii. Odpowiedzi składają się na solidne podstawy wiedzy o fotografii. Poprowadzi on za rękę i umożliwia całkowicie samodzielną pracę z materiałem szkoleniowym. Otrzymasz więc wskazówki dotyczące problemów, które najbardziej intrygują początkujących fotoamatorów. Jestem pewien, że są to także Twoje wątpliwości.

https://kurs.waskiel.pl/product/poczuj-radosc-fotografowania/