Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Markowe Informacje Blogowe #1/18

utworzone przez | sty 8, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

W tym roku na moim blogu o fotografii będzie się wiele działo. Będzie więcej wpisów, porad oraz filmowych opowieści. W planach mam też zmianę wyglądu i funkcjonalności bloga. Zachęcam do częstego zaglądania oraz korzystania z jakże bogatego archiwum wpisów. Pomocna będzie w tym np. wyszukiwarka, która znajduje się w prawym górnym roku bloga. Oto co przyniósł miniony tydzień…

Nie wiem, jak Tobie niestety mi nie zawsze udaje mi się zrealizować zdjęcie, o którym marzę. W fotografii krajobrazowej jest wiele czynników, na które nie mam wpływu. Nie martwię się owymi pozornymi porażkami. One uczą mnie cierpliwości w oczekiwaniu na kolejne kadry. O jednej z takich niezbyt udanych wypraw opowiadam w najnowszym video „Dobrze jest postać przy żubrze”, jak zwykle sporo praktycznych informacji.

Dobrze jest postać przy żubrze [#17] vlog…

2.

W drugim tygodniu nowego roku większość postanowień z nim związanych została zapomniana. Przygotowałem wpis na blogu 12 Noworocznych Postanowień, które pomogą Nam w coraz ciekawszym fotografowaniu. Sam niczego nie odkładam do jutra. Już dziś zabieram się do roboty. Stąd między innymi nowości na blogu.

https://waskiel.pl/12-noworocznych-postanowien-fotografa/

3.

W odpowiedzi na pytania i petycje: Jest już tapeta na pulpit z kalendarzem na styczeń 2018.
Zapraszam do pobrania.

https://waskiel.pl/styczen-2018/

4.

Przygotowałem kurs online dla początkujących: „Poczuj Radość Fotografowania” oparty o 14 lekcji w formie filmów video (łącznie 45 filmów) oraz o skrypty w formacie pdf. Odpowiadam w nim na ponad 160 podstawowych pytań, które najczęściej otrzymuję od amatorów fotografii. Odpowiedzi składają się na solidne podstawy wiedzy o fotografii. Poprowadzi on za rękę i umożliwia całkowicie samodzielną pracę z materiałem szkoleniowym. Otrzymasz więc wskazówki dotyczące problemów, które najbardziej intrygują początkujących fotoamatorów. Jestem pewien, że są to także Twoje wątpliwości.

https://kurs.waskiel.pl/product/poczuj-radosc-fotografowania/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 8 stycznia 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.