Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Markowe Informacje Blogowe 2

utworzone przez | sty 5, 2017 | Foto Blog | 0 komentarzy

 

Dzień dobry, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Oto skrót informacji, o tym co działo się w ostatnich dniach na moim blogu o fotografii. Pojawiły się tu nowe filmy, tapeta na pulpit oraz zapowiedzi moich warsztatów w rozpoczynającym się roku. Zapraszam do poczytania i obejrzenia najważniejszych „markowych”wiadomości. Zachęcam też do systematycznego zaglądania na moją stronę… bo to po prostu dobry blog o fotografii.

 

5 fotograficznych porad na Nowy Rok 2017.

W nowy rok często wchodzimy z mnóstwem postanowień. Przygotowałem kilka prostych porad dla miłośników fotografowania, dzięki którym nasze hobby może stać się jeszcze przyjemniejsze. Sam oczywiście także się będę do nich stosował! Zobacz ten 5 minutowy film. Poprzedni odcinek o fotografowaniu zimą jest tutaj.

Pierwsze informacje o moich warsztatach w 2017

W tym roku będę prowadził przede wszystkim warsztaty fotografii krajobrazowej w okolicach Supraśla i na Nadbużańskim  Podlasiu oraz warsztaty z Lightrooma. Będę stanowiły świetne uzupełnienie. Zaplanowałem działanie kompleksowe: po pierwsze podczas warsztatów „w terenie” nauczę Cię jak zrobić najlepsze zdjęcie.  Potem podczas warsztatów LR nauczę Cię jak je przepięknie pokazać.  Oczywiście można najpierw wybrać się na warsztaty Lightrooma, a potem na warsztaty w terenie.  Jak widzisz koncentruję się na wyjazdach krajowych. Dużo praktycznych umiejętności we wspaniałym otoczeniu i małej grupie uczestników – oto moja dewiza! Jeżeli masz ochotę nauczyć się wielu nowych technik fotografowania, kompozycji i zdobyć umiejętności dobrego przygotowania pleneru zapraszam zarezerwuj sobie miejsce.

Tapeta na pulpit – styczeń 2017

Jest już dostępna nowa kartka z kalendarza na styczeń 2017. Zapraszam do pobrania:

„2016” to krótka etiuda z najserdeczniejszymi życzeniami Dobrego Nowego Roku 🙂

Czyli szybkie podsumowanie minionego roku wraz z życzeniami na właśnie rozpoczynającym się Nowym Roku.

 

————————————————————————————

Pobierz bezpłatny e-book o fotografii►https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii.html

Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał na YouTubehttps://www.youtube.com/c/marekwaskiel
Przeczytaj moje e-booki dla fotoamatorów ► http://fotoksiegarnia.com/
Rozpocznij znakomity kurs fotografii OnLine ►http://kursy.waskiel.pl/blog/kurs-podstawowy/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 5 stycznia 2017

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.