Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Markowe Informacje Blogowe 2

utworzone przez | sty 5, 2017 | Foto Blog | 0 komentarzy

 

Dzień dobry, jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Oto skrót informacji, o tym co działo się w ostatnich dniach na moim blogu o fotografii. Pojawiły się tu nowe filmy, tapeta na pulpit oraz zapowiedzi moich warsztatów w rozpoczynającym się roku. Zapraszam do poczytania i obejrzenia najważniejszych „markowych”wiadomości. Zachęcam też do systematycznego zaglądania na moją stronę… bo to po prostu dobry blog o fotografii.

 

5 fotograficznych porad na Nowy Rok 2017.

W nowy rok często wchodzimy z mnóstwem postanowień. Przygotowałem kilka prostych porad dla miłośników fotografowania, dzięki którym nasze hobby może stać się jeszcze przyjemniejsze. Sam oczywiście także się będę do nich stosował! Zobacz ten 5 minutowy film. Poprzedni odcinek o fotografowaniu zimą jest tutaj.

Pierwsze informacje o moich warsztatach w 2017

W tym roku będę prowadził przede wszystkim warsztaty fotografii krajobrazowej w okolicach Supraśla i na Nadbużańskim  Podlasiu oraz warsztaty z Lightrooma. Będę stanowiły świetne uzupełnienie. Zaplanowałem działanie kompleksowe: po pierwsze podczas warsztatów „w terenie” nauczę Cię jak zrobić najlepsze zdjęcie.  Potem podczas warsztatów LR nauczę Cię jak je przepięknie pokazać.  Oczywiście można najpierw wybrać się na warsztaty Lightrooma, a potem na warsztaty w terenie.  Jak widzisz koncentruję się na wyjazdach krajowych. Dużo praktycznych umiejętności we wspaniałym otoczeniu i małej grupie uczestników – oto moja dewiza! Jeżeli masz ochotę nauczyć się wielu nowych technik fotografowania, kompozycji i zdobyć umiejętności dobrego przygotowania pleneru zapraszam zarezerwuj sobie miejsce.

Tapeta na pulpit – styczeń 2017

Jest już dostępna nowa kartka z kalendarza na styczeń 2017. Zapraszam do pobrania:

„2016” to krótka etiuda z najserdeczniejszymi życzeniami Dobrego Nowego Roku 🙂

Czyli szybkie podsumowanie minionego roku wraz z życzeniami na właśnie rozpoczynającym się Nowym Roku.

 

————————————————————————————

Pobierz bezpłatny e-book o fotografii►https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii.html

Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał na YouTubehttps://www.youtube.com/c/marekwaskiel
Przeczytaj moje e-booki dla fotoamatorów ► http://fotoksiegarnia.com/
Rozpocznij znakomity kurs fotografii OnLine ►http://kursy.waskiel.pl/blog/kurs-podstawowy/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 5 stycznia 2017

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.