Markowe Warsztaty Krajobrazu 2018

 

W roku 2018 będę prowadził przede wszystkim warsztaty fotografii krajobrazowej w okolicach Supraśla,  na Nadbużańskim  Podlasiu i na Suwalszczyźnie. Będą także warsztaty z Lightrooma. Są po prostu świetnym uzupełnieniem fotografowania w naturze. Zaplanowałem działanie kompleksowe: po pierwsze podczas warsztatów “w terenie” nauczę Cię jak zrobić najlepsze zdjęcie.  Potem podczas warsztatów LR nauczę Cię jak je przepięknie pokazać.  Oczywiście można najpierw wybrać się na warsztaty Lightrooma, a potem na warsztaty w terenie.  Jak widzisz koncentruję się na wyjazdach krajowych. Dużo praktycznych umiejętności we wspaniałym otoczeniu i małej grupie uczestników – oto moja dewiza! Jeżeli masz ochotę nauczyć się wielu nowych technik fotografowania, kompozycji i zdobyć umiejętności dobrego przygotowania pleneru zapraszam zarezerwuj sobie miejsce, tym bardziej, że jest ich bardzo mało – uczę w niewielkich grupach.

 Warsztaty fotografii krajobrazowej,
z elementami fotografii przyrodniczej i nocnej 2018 r.

 

21/22/23/24 czerwca – wolne miejsca: 4
Wśród mglistych starorzeczy 2. Nadbużańskie Podlasie / Mielnik /cena 1570 zł
Nadbużańskie Podlasie zadziwia mnie nieustannie swoimi pejzażami. Jest przepiękną mieszanką rzeki, łąk, pól i pagórków, które stają się cudownymi tematami zdjęć krajobrazowych. Lubię się tu włóczyć z aparatem i znam prawie każde zakole rzeki oraz samotne drzewo 🙂
Teraz zapraszam Cię na warsztaty fotografii krajobrazowej na nadbużańskie łąki i pagórki. W maju iw czerwcu. W jedne z najdłuższych dni, kiedy o świcie można podziwiać wspaniałe mgliste wschody słońca, a wieczorem oglądać jego cudowne zachody. Nie będziemy jednak poprzestawać na samym pejzażu. Odwiedzimy też magiczne cerkiewki, tajemniczą Grabarkę i wiele innych, mało znanych ale jakże pięknych miejsc.

więcej o warsztatach

19/20/21/22 lipca – wolne miejsca: 4
ACH! Podlasie, Podlasie/ Supraśl / cena 1570 zł
Podlasie to mój fotograficzny matecznik. Tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki jako fotograf krajobrazu i to tu nadal powstają zdjęcia, które uważam za dobre i ciekawe. Zaprowadzę Cię do wsi, w których stoją jeszcze stare chałupy, będziemy podróżować polnymi drogami, przy których wciąż trwają drewniane krzyże, odwiedzimy najciekawsze punkty widokowe i będziemy tam, gdzie najpiękniej wschodzi i zachodzi słońce. Za bazę obierzemy jeden z pensjonatów w uroczym Supraślu. To z niego będziemy wyruszać na codzienne trasy plenerowe w okolice Krynek, Kruszynian i Sokółki. Wyruszymy też na spacery po Puszczy Knyszyńskiej i Wzgórzach Sokólskich.

więcej o warsztatach

6/7/8/9 września / wolne miejsca: 4
Wśród mgieł i pagórków / Suwalszczyzna /cena 1570 zł
Kalejdoskop jezior i pagórków ukrywających się we mgle. Taką widzę jesienną Suwalszczyznę, kiedy zamykam oczy. Będziemy odwiedzać brzegi jezior, wędrować drogami wśród pagórków i fotografować od wschodu do zachódu Słońca. Nie wiele jest miejsc na świecie o tak różnorodnym i fantastycznym krajobrazie.

więcej o warsztatach

 

—————

Marek Waśkiel

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz maila:marek.waskiel@gmail.com
lub zadzwoń tel. kom. +48 601 148 599

TO TEŻ JEST BARDZO CIEKAWE:

Author: Marek Waśkiel

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *