Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

MARKOWY VLOG O FOTOGRAFII [#000] ŁOWCA CHMUR

utworzone przez | lip 7, 2016 | Foto Blog | 0 komentarzy

 

Niedawno zaczęło się lato. Nie tylko jest to czas długiego dnia i okres, kiedy mamy więcej energii i zapału. Latem po prostu wszystko jest piękniejsze, łatwiejsze i bardziej cudowne. Jak zwykle, gdzieś mnie poniesie… raz blisko, raz daleko.

Gdzie byłem i co przeżyłem będę opowiadał w cyklu Markowego Vloga o Fotografii. Opowiem Ci, dlaczego uważam, że fotografia jest tak wspaniałym i cudownym zajęciem. Dlaczego sprawia mi radość i co moim zdaniem należałoby zrobić, aby także i Tobie sprawiała fantastyczną przyjemność.

Zapraszam do odcinka… zero 🙂

 

MARKOWY VLOG O FOTOGRAFII [#000] ŁOWCA CHMUR.

a tu jest link do mego kanału na YouTube, zapraszam do Subskrypcji.

Share

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 7 lipca 2016

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.