Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

MARKOWY VLOG O FOTOGRAFII [#000] ŁOWCA CHMUR

utworzone przez | lip 7, 2016 | Foto Blog | 0 komentarzy

 

Niedawno zaczęło się lato. Nie tylko jest to czas długiego dnia i okres, kiedy mamy więcej energii i zapału. Latem po prostu wszystko jest piękniejsze, łatwiejsze i bardziej cudowne. Jak zwykle, gdzieś mnie poniesie… raz blisko, raz daleko.

Gdzie byłem i co przeżyłem będę opowiadał w cyklu Markowego Vloga o Fotografii. Opowiem Ci, dlaczego uważam, że fotografia jest tak wspaniałym i cudownym zajęciem. Dlaczego sprawia mi radość i co moim zdaniem należałoby zrobić, aby także i Tobie sprawiała fantastyczną przyjemność.

Zapraszam do odcinka… zero 🙂

 

MARKOWY VLOG O FOTOGRAFII [#000] ŁOWCA CHMUR.

a tu jest link do mego kanału na YouTube, zapraszam do Subskrypcji.

Share

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 7 lipca 2016

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.