Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Video: Nad rozlewiskami Narwi

utworzone przez | kwi 16, 2018 | Foto Blog | 8 Komentarze

Zapraszam do oglądania filmowo-fotograficznej opowieści o wiosennych rozlewiskach w Dolinie Narwi.

O tej porze roku doliny rzeczne Podlasia wyglądają wspaniale. Tworzą się wiosenne rozlewiska, które nadają im niepowtarzalny urok. Tak to najpiękniejsze krajobrazy wiosny na Podlasiu! W marcu i kwietniu bywają takie dni, kiedy w okolicach Wizny u połączenia Biebrzy i Narwi tworzy się wielkie jezioro. Jednak to nie rozległa tafla wody przyciąga mnie najbardziej. Kiedy się zatrzymamy na dłużej nad brzegiem owe okresowego jeziora spostrzeżmy, jak bujne życie toczy się tak na wodzie, jak i na wysepkach oraz w kępach krzewów i drzew wznoszących się nad taflą rozlanych rzek. Doliny przenika jazgot ptaków, które przelatują w swych migracjach i wybierają Biebrzę i Narew, jako miejsce odpoczynku przed dalszą podróżą. Z nadmiaru chwilowych gości korzystają drapieżniki, które znajdują w tym okazję „do odkucia” się po zimie.

Marek Waśkiel

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 16 kwietnia 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.