Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Obiektywy i Kolory: Fotografia krajobrazowa #41

utworzone przez | maj 8, 2019 | Foto Blog | 0 komentarzy

Podczas kolejnego pleneru na Podlasiu opowiadam o wykorzystaniu obiektywów w fotografii krajobrazu oraz o znaczeniu koloru w pejzażowych zdjęciach. Wyjaśniam dlaczego lubię korzystać z możliwości kadrowania teleobiektywem oraz jak np. wykorzystać kolory ciepłe i zimne do wzmocnienia przekazu naszych kadrów. Wiele praktycznych informacji o fotografowaniu krajobrazu. Fotografia dla początkujących ale nie tylko. Odcinki vloga są publikowane w niedzielę o 19.00.

Koniecznie przeczytaj na moim blogu:

12 porad dla fotografów krajobrazu 

Fotografia krajobrazu: 10 najpoważniejszych błędów 

GDZIE MNIE ZNALEŹĆ:

Strona www: https://waskiel.pl

Facebook: http://bit.ly/waskielmarek

Instagram: https://www.instagram.com/marek.waskiel/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 8 maja 2019

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.