Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Warsztaty Photoshop dla początkujących

utworzone przez | wrz 18, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty Photoshop dla początkujących. Są to zajęcia dla fotografów, na których nauczysz się od podstaw jak praktycznie wykorzystywać program Photoshop do edycji swoich zdjęć.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które jeszcze nie używały programu oraz dla osób, które miały już z nim pewną styczność ale z racji ogromu możliwości zrezygnowały z jego wykorzystania.

Warsztaty Photoshop dla fotografów

Nasze Warsztaty Photoshop dla fotografów
są idealnym wprowadzeniem w świat tego programu. fot. Aga Waśkiel

Dzięki naszym warsztatom Photoshop przestanie być skomplikowanym programem, którego boisz się z powodu zawartych w nim wielu narzędzi i ich opcji. Skupimy się na solidnych podstawach i daniu Ci “mapy drogowej”, która wyjaśni i ułatwi poruszanie się po tym złożonym programie.

Omówimy wszystkie niezbędne panele i konkretne opcje edycji zdjęć, tak, aby natychmiast można było z nich swobodnie i skutecznie korzystać. Zaproponujemy Ci łatwe – bo osobiste – ustawienia interfejsu a potem nauczymy bardzo praktycznych schematów korzystania z narzędzi PS. W gruncie rzeczy wszystko polega na opanowaniu kilku powtarzających się kroków bez względu na rodzaj “obrabianego” zdjęcia.

Podczas poznawania programu w sposób praktyczny będziemy wspólnie i krok po kroku edytować zdjęcia z kilku różnych kategorii – od pejzażu poprzez wnętrza i makro po portret. Z niezliczonej ilości możliwości edycji i narzędzi będziemy ćwiczyć te najbardziej praktyczne, oraz najbardziej efektowne i uniwersalne.

Będą one świetną podstawą do dalszej samodzielnej i świadomej edycji zdjęć i poznawania kolejnych narzędzi programu. Dzięki udziałowi w naszych warsztatach Photoshop przestanie być straszliwym, rozbudowanym i niezrozumiałym programem a stanie się przyjaznym i łatwym narzędziem do zastosowania w twórczej pracy.

Serdecznie zapraszamy! Zapisz się już dziś!
Agnieszka i Marek Waśkiel

Zdjęcia Agi na Instagramie

Zdjęcia Marka na Instagramie

————-

Najbliższe warsztaty odbędą się: WKRÓTCE NOWY TERMIN
w Warszawie przy ul. Stawki 14.

Warsztaty: Photoshop dla fotografów
/warsztaty dla początkujących/

WKRÓTCE NOWY TERMIN
Warszawa,
Cena 927 zł
Liczba miejsc: 10 Wolnych: 10

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce
wyślij formularz zgłoszeniowy
tu jest do pobrania:
https://waskiel.pl/kwestionariusz_PS_11_2018.doc

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz maila:marek.waskiel@gmail.com
lub zadzwoń tel. kom. +48 601 148 599

W programie między innymi:

 • Zapoznanie się z panelami programu. Jak swobodnie poruszać się w programie, budowa okien, jak spersonalizować interfejs?
 • Warstwy – do czego służą, jak i dlaczego ich używać?
 • Tonowanie zdjęć – jak nadać swojemu zdjęciu odpowiednią kolorystykę. Dopasowania: krzywe, kolor selektywny, balans kolorów.
 • Zaznaczanie – prostokątne, eliptyczne oraz lasso.
 • Maski – czyli jak użyć konkretnego efektu na wybrany przez nas obszar.
 • Jak usunąć zbędne elementy w obrazie oraz inne podstawy retuszu. Narzędzia: punktowy pędzel korygujący, łatka, stempel.
 • Podstawowa edycja zdjęcia w czerni i bieli.
 • Formowanie.
 • Kadrowanie.
 • Wyostrzanie.
 • Ciekawe filtry
 • Dopasowanie rozmiaru i rozdzielczości zdjęcia.
 • Zapisywanie i przygotowanie zdjęcia do druku lub do publikacji w Internecie.

Uwaga! Nasze warsztaty dotyczą wyłącznie edycji zdjęć już wywołanych z formatu RAW. Nie będziemy się zajmować Camerą RAW podczas tych zajęć. Wywołaniu RAW poświęcone są warsztaty Lightrooma na które serdecznie zapraszamy.

Wyposażenie uczestnika:
Komputer z AKTUALNYM programem Photoshop CC 2019 (min. Photoshop 6, albo 7 dniowa wersja próbna Photoshop CC 2019 ), myszka i przedłużacz + ulubiony kubek na kawę 🙂

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI! Nasze warsztaty nie są nauką obsługi komputera oraz systemu operacyjnego. Opis dla początkujących nie oznacza, że warsztaty są poświęcone nauce obsługi użytkowania komputera. Konieczne są podstawowe umiejętności posługiwania się systemem operacyjnym, kopiowaniem plików itp.

 

Kurs Fotografii Warszawa i nie tylko 🙂

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 18 września 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.