Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Rozlewiska Biebrzy i Narwi z pokładu łodzi vlog 94

utworzone przez | mar 30, 2021 | Foto Blog | 0 komentarzy

Najczęściej fotografuję rozlewiska Biebrzy i Narwi z lądu, czasami brodząc w wodzie. Czekając na światło i klucze dzikich gęsi albo żurawi. Czasami zobaczę bieliki lub łabędzie. Wspaniale, że w tym roku rozlewiska dopisały i po raz kolejny miałem możliwość fotografowania rozlewisk z pokładu łodzi.

Opowiadam więc jak skorzystać z takiego rejsu oraz jak podczas niego skutecznie fotografować. To nie jest materiał reklamowy ot po porostu lubię oglądać rozlewiska z pokładu Biebrzyka bo to jest świetna przygoda. Warto zaplanować taki rejs.

Rejs Informacje kontaktowe: Zenon Borawski / telefon kontaktowy: 0048 601 152 032 https://biebrzyk.pl/pl/kontakt.html

Mnóstwo inspirujących podpowiedzi dotyczących fotografowania nad rozlewiskami Biebrzy i Narwi znajdziesz w innych moich artykułach na blogu:

Foto BLOG: Nad rozlewiskami Biebrzy i Narwi

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 30 marca 2021

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.