Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Rozlewiska Biebrzy i Narwi z pokładu łodzi vlog 94

utworzone przez | mar 30, 2021 | Foto Blog | 0 komentarzy

Najczęściej fotografuję rozlewiska Biebrzy i Narwi z lądu, czasami brodząc w wodzie. Czekając na światło i klucze dzikich gęsi albo żurawi. Czasami zobaczę bieliki lub łabędzie. Wspaniale, że w tym roku rozlewiska dopisały i po raz kolejny miałem możliwość fotografowania rozlewisk z pokładu łodzi.

Opowiadam więc jak skorzystać z takiego rejsu oraz jak podczas niego skutecznie fotografować. To nie jest materiał reklamowy ot po porostu lubię oglądać rozlewiska z pokładu Biebrzyka bo to jest świetna przygoda. Warto zaplanować taki rejs.

Rejs Informacje kontaktowe: Zenon Borawski / telefon kontaktowy: 0048 601 152 032 https://biebrzyk.pl/pl/kontakt.html

Mnóstwo inspirujących podpowiedzi dotyczących fotografowania nad rozlewiskami Biebrzy i Narwi znajdziesz w innych moich artykułach na blogu:

Foto BLOG: Nad rozlewiskami Biebrzy i Narwi

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 30 marca 2021

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.