Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

W CZERNI I BIELI O FOTOGRAFII – Vlog o Fotografii

utworzone przez | maj 23, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

Przygotowuję nową serię vlogów o fotografii – Markowy Vlog o Fotografii. Już wkrótce będę dostępne nowe odcinki. Serdecznie zapraszam do śledzenia ich na moim blogu oraz na moim kanale na  YouTube. Na blogu będą o po prostu wcześniej 🙂 Po co czekać? Jeżeli chcesz być na bieżąco z wartościowymi wpisami na moim blogu warto się zapisać do newslettera. Zapraszam 🙂

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 23 maja 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.