Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Wystawa Absolwentów Moich Kursów

utworzone przez | kwi 11, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

Mój kurs fotografii w Warszawie kończy się wystawą jego Absolwentów. Zapraszam na wernisaż wystawy DEBIUTY 2018, który odbędzie się 12 kwietnia we czwartek o godzinie 19.30 w Atrium Targówek w Warszawie.

Jednym z najważniejszych w życiu każdego fotografa jest ów dzień, kiedy po raz pierwszy zobaczy swoje zdjęcie jako dużą odbitkę ładnie wyeksponowaną w wystawowej sali.  Wówczas zaczyna się po prostu etap pełnego zrozumienia, dlaczego trzeba się mocno natrudzić, aby zdjęcie było jak najlepiej przygotowane.

Od samego początku, kiedy jest jeszcze tylko ideą zamkniętą  w naszej wyobraźni, poprzez poszukiwanie dobrego światła, aż po wszystkie techniczne starania, które uczynią zdjęcia np. ostrym i odpowiednio kontrastowym.

Po zakończonych zajęciach kursu ten dzień jest też realnym i rzetelnym podsumowaniem pewnego etapu poznawania fotografii. Wystawa absolwentów moich kursów Debiuty 2018 jest z jednej strony prezentacją zainteresowań i dokonań jej uczestników, a z drugiej niezwykle ciekawym i ważnym dla każdego fotografa poddaniem się publicznemu osądowi widzów. Serdecznie zapraszam do poznania ich twórczości.
Dzięki wystawom na zdjęcia można patrzeć w ich najwspanialszej formie, czyli dużej wystawowej odbitki. Warto oglądać je wówczas bez pośpiechu, powoli odkrywając owe chwile zauroczenia i fascynacji, które zatrzymali w kadrach autorzy prezentowanych tu zdjęć.  Są oni ludźmi w różnym wieku i o różnych zawodach, jednak od pewnego czasu łączy ich wspólna pasja, którą stała się FOTOGRAFIA.

Zapraszamy na wernisaż:

WYSTAWA DEBIUTY
12 kwietnia / czwartek o godzinie 19.30
Atrium Targówek ul. Głębocka 15
I piętro, obok sklepu FotoGeneracja.
przy wyjściu z parkingu.

Marek Waśkiel

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 11 kwietnia 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.