Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Wystawa Absolwentów Moich Kursów

utworzone przez | sty 31, 2018 | Foto Blog | 0 komentarzy

Zapraszam na wystawę Absolwentów moich kursów fotografii należących do FKA. Już 1 lutego o godz. 19.30 Atrium Targówek ul. Głębocka 15 , Warszawa, I piętro, obok sklepu FotoGeneracja.

FKA czyli FOTOGRAFICZNY KLUB ABSOLWENTÓW to grupa osób, które ukończyły prowadzone przeze mnie, czyli Marka Waśkiela warsztaty i kursy fotografii. Grupa – jak się fachowo mówi – nieformalna, co oznacza, że nie ma statutu, prezesa, zarządu, ani żadnych ważnych komisji.

Wszystko realizujemy dzięki zaangażowaniu osób należących do FKA. W ten sposób działamy już od 10 lat i klub liczy obecnie około 70 osób – w różnym wieku i wielu profesji. Warto jeszcze raz podkreślić, że członkiem FKA można zostać jedynie po ukończeniu kursu u mnie.

Życie klubowe to spotkania, plenery i wystawy. Raz w miesiącu spotykamy się na naszych spotkaniach klubowych, aby rozmawiać przede wszystkim o fotografii. Podczas tych spotkań wybieramy klubowe zdjęcie miesiąca oraz omawiamy prace powstała w cyku zadanie miesiąca. Wymieniamy się opiniami i informacjami dotyczącymi sprzętu, sposobów fotografowania i podróży.

Przygotowujemy także wspólne różne wystawy fotograficzne. Najważniejsza jest Doroczna Wystawa Członków FKA, która jest naszym fotograficznym świętem oraz podsumowaniem indywidualnych dokonań członków FKA. Każdy z nas stara się pokazać na niej to co minionym roku uważa w swojej twórczości za najciekawsze, najlepsze i najbardziej efektowne. Fotografia jest rzeczywiście naszą pasją, decydujemy się więc sami ponieść, wcale niemałe koszty, i nadać naszym pracom najlepszą z możliwych form: Dużej Wystawowej Odbitki. Dzieje się tak z jednego ważnego powodu ładnie zaprezentowana na ścianie i dobrze oświetlona Fotografia, przepięknie pokazuje efekty naszej codziennej pracy i wysiłków włożonych w wykonanie świetnego kadru.

Marek Waśkiel

Wernisaż wystawy:

10 Doroczna Wystawa FKA
1 lutego godz. 19.30
Atrium Targówek ul. Głębocka 15, Warszawa
I piętro, obok sklepu FotoGeneracja.
przy wyjściu z parkingu.
Wstęp Wolny

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 31 stycznia 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.