Fotografia Krajobrazu
“Chodzę sobie po Podlasiu”

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

Praktyczny poradnik
o fotografowaniu krajobrazów,
który przeczytasz jednym tchem

Dzień dobry,

większość osób rozpoczynających przygodę z fotografią zbyt wielką wagę przywiązuje do sprzętu fotograficznego oraz różnych akcesoriów.  Tak bez wątpienia np. aparat i obiektywy mają duży wpływ na nasze zdjęcia! Jednak jakże często się zapomina , że podstawą każdego dobrego zdjęcia jest wyobraźnia fotografa oraz jego umiejętność widzenia światłą i świata.

Przygotowałem poradnik – e-book o fotografii, w którym chcę przypomnieć rolę najważniejszych elementów w procesie tworzenia fotografii i krok po kroku poprowadzę Cię ku lepszym zdjęciom.

Po przeczytaniu tej książki zaczniesz inaczej widzieć otaczający Cię świat i odnajdziesz mnóstwo rewelacyjnych kadrów. Zobaczysz też wiele inspirujących zdjęć.  Zacznij od lektury tego e-booka a potem zapraszam Cię też do czytania mego bloga, na którym znajdziesz ogromną ilość praktycznych podpowiedzi.

TAK, Ta książka Zainspiruje  Cię
do Innego sposobu fotografowania

Pobierz, Przeczytaj i Fotografuj.

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

 

Tak! Chcę otrzymać!

Mail z linkiem może trafić do folderu OFERTY,
albo do folderu SPAM – proszę sprawdź te skrzynki.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Marek Waśkiel,
 ul. Broniewskiego 9/7, 15-748 Białystok, e-mail: marek@waskiel.pl.
 Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
 Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

„Chodzę sobie po Podlasiu”, e-book o fotografii /
poradnik o fotografowaniu krajobrazów, 52 strony, 50 zdjęć.

DLACZEGO WARTO GO MIEĆ?

Ebook o fotografii  „Chodzę sobie po Podlasiu” nie koncentruje się na sprawach technicznych, chociaż one także znajdują w niej swoje miejsce. Zwraca natomiast uwagę na inne ważne aspekty fotografowania, o których tak często się zapomina:

☛ wyobraźnia fotografa,

☛ konsekwencja w działaniu,

☛ nieustannym myśleniu o Dobrym Świetle,

☛ jak dobrać ustawienia aparatu

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

Oto o czym opowiem Ci w mojej książce zilustrowanej 50 zdjęciami.

Tylko dzięki Nowemu Podejściu, zwykłe kadry mogą zamienić się w intrygujące fotografie.

  • Przeczytaj i zacznij już dziś robić Wspaniałe Zdjęcia!

W książce znajdziesz mnóstwo praktycznych i skutecznych porad dzięki, którym Twoje zdjęcia staną się natychmiast zdecydowanie lepsze. Same konkrety, które nie wymagają nakładów finansowych ponieważ jestem głęboko przekonany, że największy twórczy potencjał tkwi w nas samych. Trzeba go chcieć i umieć wyzwolić.

  • Ten bezpłatny poradnik fotograficzny zmieni
    Twój sposób myślenia o fotografii!

Wprawdzie piszę przede wszystkim o fotografii krajobrazowej ale jestem pewien, że moje uwagi są niezwykle uniwersalne i z powodzeniem mogą zostać zastosowane w każdym innym rodzaju fotografii. Jako ilustracje wykorzystałem mnóstwo zdjęć, które z pewnością staną się ważną inspiracją. Tak Ty też możesz robić takie zdjęcia! W jaki sposób ? O tym właśnie dowiesz się z mego ebooka o fotografii – to bardzo przyjemna lektura 🙂

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

Fotografia krajobrazowa – zawarłem w książce mnóstwo inspirujących zdjęć.

Tę opowieść układałem wędrując po Podlasiu, stąd jej tytuł.

Jestem zawodowym fotografem. Mieszkam na Podlasiu, w magicznej krainie piękna i różnorodności. Uwielbiam kontakt z naturą i możliwość zatrzymywana w kadrze cudownych chwil jakimi obdarza mnie natura. Fotografowanie krajobrazów jest jednocześnie moją pasją i zawodem.

Ten fragment Polski jest moim fotograficznym matecznikiem. Lubię tu mieszkać i fotografować. Myślałem o niej, czekając na „Dobre Światło” lub poszukując ciekawych motywów. Każdą z takich wędrówek wieńczy jakieś odkrycie. Czasami jest nim po prostu dotarcie do interesującego miejsca. Jednak najbardziej cenię te, które pozwalają mi na lepsze zrozumienie istoty fotografii.

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

Zachęcam także do lektury mego bloga o fotografii, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych i inspirujących  artykułów. Są to bardzo przydatne materiały poradnikowe oraz pełne inspiracji zdjęcia.

Zapraszam do pobrania mojej książki!

Marek Waśkiel

Poradnik fotograficzny CHODZĘ SOBIE PO PODLASIU opublikowany jest w formacie pdf – popularnym standardzie, pozwalającym czytać dokumenty na dowolnym komputerze czy tablecie, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Do czytania wystarczy aplikacja do plików PDF – np. popularny i darmowy Adobe Reader, dostępny na różne platformy. Można ją czytać pod dowolnym systemem operacyjnym, na dowolnym komputerze lub tablecie.

Fotografia Krajobrazu Marek Waśkiel

Podlasie to mój matecznik i lubię tutaj fotografować naturalne krajobrazy.

marek_12MAREK WAŚKIEL – fotografik i obieżyświat. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej.

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

Kontakt do mnie:

MAREK WAŚKIEL
fotografia
Warszawa / Białystok
tel. kom. 601 148 599
e-mail: marek@waskiel.pl

PS.

Jeżeli interesują Cię książki o fotografii koniecznie odwiedź: