marek_12

Dzień Dobry! 

Witam serdecznie na moim blogu! Dziękuję za odwiedziny!

Jestem fotografikiem oraz obieżyświatem. Fotografia i podróże to moja pasja. Rodzina lubi żartować, że moja Mama znalazła mnie, gdy spadłem z wozu cygańskiego bo ciągle gdzieś mnie nosi.  Lubię wędrówki po moich okolicach ale od czasu do czasu podróżuję w strony nieco dalsze. Od wielu lat fascynuje mnie naturalny krajobraz Polski Wschodniej: Suwalszczyzna, Podlasie, Roztocze i Bieszczady to mój matecznik. Fotografuję ludzi, krajobraz, naturę, makro i wszystkim co mam pod ręką: od smartfona po skomplikowane aparaty. 

Lubię uczyć i dzielić się wiedzą, a moi absolwenci są  bardzo zadowoleni z moich zajęć. Ja zaś jestem niezwykle rad z ich postępów i staram się ich nieustannie wspierać. Wielu stało się zawodowymi fotografami dobrze radzącymi sobie w dzisiejszych czasach. Większość jednak traktuje fotografię jako wspaniałe hobby pozwalające na relaks i cudowny oddech od ciemnych stron współczesnego świata. Miło ogląda się ich coraz lepsze zdjęcia.

Jestem pewien, że mogę Ci pomóc w zrozumieniu i pokochaniu fotografii bez względu na to na jakim jesteś etapie zainteresowania tą dziedziną twórczości. Zadzwoń lub napisz do mnie maila a zaproponuję najbardziej skuteczne rozwiązanie twoich problemów i wątpliwości. 

Prowadzę kursy i warsztaty fotograficzne w różnych formach: wideokonferencji, szkoleń w formie filmów video, książek i e-booków oraz warsztatów terenowych. Udzielam też konsultacji fotograficznych online rozwiązując problemy początkujących i bardziej zaawansowanych amatorów fotografii.  Oto podstawowe formy mojej pomocy dla osób zainteresowanych fotografią. 

Kurs Fotografii dla Absolutnie Początkujących

/10 spotkań + 2 plenery/ start: 12.01.2021 / koniec: 16.03.2021

Idealny dla osób absolutnie początkujących. Wszystko powoli i od podstaw. Poznanie aparatu, przycisków, techniki fotografowania i kompozycji. Uczymy się jak świetnie fotografować w domu, podczas podróży, w domowym ogrodzie, naszych bliskich, otwieramy oczy na otaczający nas świat. 

Przez dziesięć tygodni spotykamy się podczas wideokonferencji, dzięki którym błyskawicznie opanujesz najskuteczniejsze techniki robienia pięknych zdjęć. 👉  Chcesz poznać Twój aparat i robić coraz lepsze zdjęcia?
👉 Nie masz czasu, sił i ochoty, aby samemu zgłębiać skomplikowane instrukcje i podręczniki?
👉 Potrzebujesz, aby dobry i cierpliwy nauczyciel osobiście przeprowadził Cię przez tajniki fotografowania i udzielił fachowych wskazówek?
👉 Chcesz spotykać się z pasjonatami fotografii podobnymi do Ciebie?
Jesteś we właściwym miejscu! Wkrótce rusza kolejna edycja znakomitego 👍 kursu fotografii dla Absolutnie Początkujących.
Rozpocznij wspaniałą przygodę z fotografią. 

👉  Więcej informacji: https://waskiel.pl/internetowa-szkola-fotografii/

Kursy Fotografii w Formie Filmów Video

Wykorzystaj praktyczne kursy fotografii, oparte o lekcje w formie wideo.
Przygotowałem 3 kursy video: 

👉 Kurs Fotografii Dla Początkujących  https://waskiel.pl/kurs-fotografii-online-dla-poczatkujacych/
👉 Kurs Fotografii Makro https://waskiel.pl/kurs-fotografii-makro-online/
👉 Kurs Fotografii Krajobrazowej  https://waskiel.pl/kurs-fotografii-krajobrazowej-online/

Każdy z kursów składa się z kilkudziesięciu lekcji, które przeprowadzą Cię przez różne aspekty fotografowania. Od zapoznania się z podstawami fotografii w kursie podstawowym, poprzez fotografię makro wykonywanym w domowym zaciszu po naukę fotografii krajobrazowej realizowaną w dowolnym plenerze.  Wiedza w kursach online jest staranie wyselekcjonowana i uporządkowana oraz pozbawiona „śmieci” i błędnych informacji, którymi zapychane są filmy udostępniane przez amatorów w serwisach społecznościowych.

Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy wybierając PAKIET kursów fotografii w formie filmów video:

👉 PAKIETY kursów fotografii: https://waskiel.pl/kurs-fotografii-online/

 

E-booki i album fotograficzny “Ach! Podlasie, Podlasie”

Pakiet 4 znakomitych poradników,  fotograficznych przydatnych dla każdego fotografującego.

https://www.fotoksiegarnia.com/produkt/pakiet/

 

POZNAJ WSPANIAŁE KRAJOBRAZY PODLASIA

Album fotografii „Ach! Podlasie, Podlasie” jest opowieścią o mojej „okolicy”. To wybór zdjęć z dwóch lat wędrówek po łąkach, polach i lasach. Wybrałem około 170 kadrów, które najzwyczajniej lubię. Poprzez nie opowiadam o tym, co mnie fascynuje i w fotografii, i w Podlasiu. Zatem z jednej strony staram się pokazać niezwykłości światła, które jest podstawą każdej fotograficznej opowieści, z drugiej zaś prezentuję przestrzenie, kolory i faktury, z których utkane jest Podlasie. Każde ze zdjęć jest dla mnie także wspomnieniem o okolicznościach w jakich powstało. Często czuję jeszcze chłód poranka, nieomal nieustannie widzę pył unoszący się nad polnymi drogami i ciągle słyszę szum wiatru w konarach drzew i nadrzecznych szuwarach. Chciałbym, by te odczucia dotarły również do osób oglądających zdjęcia w moim albumie.

https://www.fotoksiegarnia.com/produkt/album-krajoznawczy-ach-podlasie-podlasie/
 

Konsultacje fotograficzne online

Obraz przedstawiający jak wyglądają konsultacje fotograficzne online.

Konsultacje odbywają się w formie prywatnej konferencji video (tj. 1 na 1). W ich trakcie pomogę Ci rozwiązać Twoje fotograficzne problemy. Bez względu na to, czy dotyczą one doboru sprzętu, technik fotografowania, pracy w Lightroomie, czy Twego portfolio – możesz wykorzystać moje doświadczenia. Mnóstwo moich kursantów wskazuje, że konsultacje online to najlepsza forma nauki fotografowania.

https://waskiel.pl/konsultacje-fotograficzne-online/

 

Porady i video blogi w mediach społecznościowych

-> Zapraszam na mój kanał na YouTube, gdzie raz w tygodniu publikuję mego vloga o fotografii.

Nowe zdjęcia pojawiają się na ->  moim Instagramie oraz -> stronie na Facebooku.

Pozdrawiam

Jeżeli masz pytania oto kontakt do mnie:

MAREK WAŚKIEL
fotografia
Warszawa / Białystok
tel. kom. 601 148 599

e-mail: marek.waskiel(at)gmail.com