fbpx

Kurs Fotografii Online

Nauka fotografii jeszcze nigdy nie była tak wygodna. Uczysz się kiedy chcesz, w dowolnym miejscu od świetnego fotografa i znakomitego nauczyciela. Bez względu na Twój obecny poziom, pomogę rozwinąć Ci Twoją pasję.

Jednak każda najwspanialsza podróż zaczyna się od zrobienia pierwszego, małego kroku. Zrób go już dziś! Zapisz się na kurs fotografii online.

Zaoszczędź 259 zł wybierając Pakiet Kursów.

Wybierz Kurs Dopasowany Do Twoich Potrzeb

Przedstawiam Ci praktyczne kursy fotografii online, oparte o lekcje w formie wideo. Opanuj swój aparat i przekonaj się, ile radości da Ci profesjonalne fotografowanie.

Zachwyć widzów nowymi zdjęciami.

W czym pomogą Ci kursy fotografii online

Marzysz o tworzeniu zachwycających kadrów? Szybko przekonasz się, że nauka fotografii wymaga sporego zaangażowania.

Większość początkujących fotografów nie ma czasu na uczestnictwo w stacjonarnych kursach lub wieloletnich studiach.

Samodzielne odkrywanie technik profesjonalnego robienia zdjęć może zająć miesiące, a nawet lata. Jeżeli chcesz przyspieszyć ten proces z pomocą dobrego nauczyciela – to kursy stworzone dla Ciebie.

Stworzysz wspaniałe zdjęcia

Kursy zostały zaprojektowane w ten sposób, aby uczestnik, już w trakcie zapoznawania się z materiałem zaczął tworzyć profesjonalne zdjęcia. Zachwyć swoich widzów nowymi kadrami!

Oszczędzisz czas

Jeżeli zdarza Ci się mieć wolne chwile o różnych porach dnia i tygodnia, a chciałbyś skutecznie pracować nad swoim warsztatem – kurs fotografii online to najlepsze rozwiązanie.

Zdobędziesz wartościową wiedzę

Wiedza w kursach online jest staranie wyselekcjonowana i uporządkowana oraz pozbawiona „śmieci” i błędnych informacji, którymi zapychane są filmy udostępniane przez amatorów w serwisach społecznościowych.

Rozwiniesz kreatywność

Kursy fotografii online nie dotyczą wyłącznie spraw sprzętowych. Jeżeli interesują Cię artystyczne aspekty robienia zdjęć – jesteś we właściwym miejscu. Odkryj piękno fotografii i zacznij tworzyć kadry zgodne ze swoją wizją.

Obraz przedstawiający autora kursów fotografii online Marka Waśkiela.

Marek Waśkiel o swoich kursach:

Dzień dobry,
Nazywam się Marek Waśkiel i jestem stale podróżującym fotografem. Współpracowałem z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Byłem fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Od wielu lat prowadzę stacjonarne kursy fotograficzne, gdzie dzielę się swoją wiedzą z innymi pasjonatami fotografii. Codziennie otrzymuję mnóstwo pytań i widzę, jak wiele problemów trapi początkujących fotografów. Wielu z nich, pomimo ogromnego potencjału, przez trudności porzuca swoje hobby. Chciałbym, aby z Tobą było inaczej. Z chęcią poprowadzę Cię w świat pięknych kadrów i nauczę Cię, jak czerpać prawdziwą radość z robienia zdjęć.

Dołącz do grona Pasjonatów Podobnych Do Ciebie!

Podpis autora internetowego kursu fotografii.
Ikona przedstawiająca jak wyglądają kursy fotografii online.

Jak wyglądają moje kursy fotografii

Każdy kurs składa się z kilkudziesięciu lekcji w formie filmów wideo dostępnych online (konieczny jest dostęp do sieci).  Posegregowano je na czytelne moduły, które wyczerpująco wyjaśniają poszczególne zagadnienia fotografii.

Szczegółową listę lekcji znajdziesz na stronie kursu fotografii dla początkujących oraz na stronie kursu fotografii krajobrazowej.
Zdjęcie z kursu fotografii online.
Obraz przedstawiający panel kursanta online.
Ikona przedstawiająca, co zawierają kursy fotograficzne.

Co zawierają poszczególne lekcje

Podstawą każdej lekcji jest materiał wideo, w którym omawiam najważniejsze zagadnienia konkretnych technik fotografowania. Kluczowe lekcje zostały uzupełnione przez niezbędne wykresy, tabele oraz podsumowania w formie plików .pdf.
Utrzymuję nieustanny kontakt ze swoimi kursantami. W panelu, poza podstawowymi lekcjami, regularnie dodawane są dodatkowe materiały, w których omawiam nowe zdjęcia oraz odpowiadam na pytania uczestników kursu.
Ikona przedstawiająca, jak rozpocząć kurs fotografii.

Jak rozpocząć kurs

Po zapisaniu się na kurs, otrzymasz indywidualne konto na stronie pod adresem kurs.waskiel.pl. Dzięki niemu będziesz mógł odtworzyć każdą lekcję w dogodnym dla Ciebie momencie.

Z kursów fotografii online możesz korzystać na komputerze, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym.

Obraz przedstawiający kurs fotografii online na tablecie, laptopie i komputerze.

Często zadawane pytania

Wszystkie lekcje poszczególnych kursów znajdziesz na stronie kurs.waskiel.pl.

Pamiętaj, że do odtworzenia wybranej lekcji musisz być zalogowany.

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Niezwłocznie! Bezpośrednio po zakupie w panelu kursanta pod adresem kurs.waskiel.pl zostanie założone Twoje indywidualne konto, na którym uzyskasz dostęp do poszczególnych modułów kursu. 

Jak przebiega proces płatności za kurs?

Po kliknięciu przycisku “zamawiam” zostaniesz przeniesiony do okna zamówienia na stronie kurs.waskiel.pl. Od momentu zaksięgowania wpłaty możesz uczestniczyć w wybranym kursie.

Czy mogę oglądać kurs offline?

Zapisując się na kurs otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich lekcji w formie wideo. Do ich odtworzenia niezbędne jest połączenie z internetem.

Na jakim urządzeniu mogę oglądać kurs?

W kursie możesz uczestniczyć za pośrednictwem każdego urządzenia, wyposażonego w dostęp do internetu oraz przeglądarkę. Może to być np. telefon komórkowy, laptop lub tablet.

Kiedy otrzymam potwierdzenie złożenia zamówienia?

Bezpośrednio po dokonaniu płatności. Czasami mail z danymi dostępu może trafić do folderu SPAM albo OFERTA, proszę sprawdź te dwie skrzynki w Twojej poczcie e-mail.

Gdzie mogę otrzymać pomoc lub zadać pytanie?

Wszystkie pytania możesz kierować na adres email: fotokursy@waskiel.pl.


Opinie o kursach fotografii

“Ten kurs to świetna sprawa. Bardzo chciałam uczestniczyć w Pana zajęciach stacjonarnych, jednak mieszkam daleko od Warszawy. Konkretna wiedza podawana w sposób, którego nie da się nie zrozumieć. Szczerze polecam każdemu pasjonatowi Fotografii.”

Alicja, Uczestnik Kursu, Kurs Fotografii Krajobrazowej Online

„Zanim trafiłam na Pana kursy, myślałam że już dam sobie spokój z tą fotografią. Opanowanie nowoczesnych aparatów wcale nie jest proste. Nie mówiąc już o konkretnych technikach fotografowania. Dzięki Panu w końcu robię zdjęcia, którymi mogę się pochwalić znajomym. Podziw w ich oczach – bezcenne 🙂”

Maria, Uczestnik Kursu, Kurs Fotografii Online Dla Początkujących

„Oglądałem wcześniej wiele poradników na Youtube ale nigdzie nie znalazłem tak rozbudowanego materiału. Żałuję jedynie, że wcześniej nie trafiłem na Pana kursy – oszczędziłbym mnóstwo czasu i złych nawyków, których teraz muszę się “oduczać”. Polecam.”

Jakub, Uczestnik Kursu, Kurs Fotografii Online Dla Początkujących

Zainwestuj w siebie

Zamów pakiet kursów i rozpocznij swoją przygodę z profesjonalną fotografią