Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA: DOBRE ZDJĘCIE #49

utworzone przez | gru 16, 2019 | Foto Blog | 1 komentarz

Podczas wędrówki przez Puszczę Knyszyńską w poszukiwaniu nowych miejsc na plenery dotarłem nad uroczą i dziką rzeczkę Czarną. W tym miejscu nagrałem dla Was kolejny odcinek mego vloga z serii Markowy Vlog o Fotografii. Zaskoczony opowieściami o tym jak ktoś nauczył się w dwa miesiące fotografii opowiadam czym według mnie jest droga do prawdziwej dobrej fotografii. Zwracam uwagę jak wiele znaczy to wszystko co jest naszym doświadczeniem, wiedzą oraz jak wiele zależy do codziennej mozolnej pracy.

Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

https://waskiel.pl/kurs-fotografii-online/

wykorzystaj kod z rabatem: ZBLOGA

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 16 grudnia 2019

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.