Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Jak fotografować w marnym świetle – VLOG #51

utworzone przez | sty 13, 2020 | Foto Blog | 4 Komentarze

Markowy Vlog o Fotografii jest miejscem, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam co niedzielę o 19.00 wówczas publikuję nowe odcinki mego vloga.

W moim poradniku o fotografii krajobrazowej mówię o marnym świetle. Podczas pleneru na Podlasiu, opowiadam o tym, jak radzić sobie z kiepskim światłem. Pokazuję wiele przykładów oraz podpowiadam jak robić ciekawe ujęcia. Jak zwykle trochę przygód… tym razem spotkania z dzikimi zwierzętami.

Fotografowanie w złotej godzinie jest łatwe i przyjemne. Jednak co robić jeżeli pogoda nie sprzyja? Czy wówczas jedynym ratunkiem jest pozostanie w domu? Nie! Jest wiele tematów fotograficznych, które można fotografować kiedy słońce jest zasłonięte chmurami a wokół nas są mgły.

Pielęgnuj Twoją Pasję i 👉 Ucz się Fotografii:
Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Oszczędzisz kiedy wykorzystasz ten kod: zbloga

 

👉 SUBSKRYBUJ KANAŁ – http://bit.ly/marekwaskiel 👉 JEŻELI CI SIĘ PODOBAŁO ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ I KOMENTARZ 👉 ZAZNACZ DZWONEK 🔔 obok przycisku subskrypcji, żeby otrzymywać powiadomienia! PRAKTYCZNY PORADNIK, KTÓRY ZMIENI TWÓJ SPOSÓB FOTOGRAFOWANIA! https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii

GDZIE MNIE ZNALEŹĆ: Strona www: https://waskiel.pl

Facebook: http://bit.ly/waskielmarek I

Instagram: https://www.instagram.com/marek.waskiel/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 13 stycznia 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.