Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Jak fotografować w marnym świetle – VLOG #51

utworzone przez | sty 13, 2020 | Foto Blog | 4 Komentarze

Markowy Vlog o Fotografii jest miejscem, gdzie odszukasz mnóstwo praktycznej wiedzy o fotografii. Zapraszam co niedzielę o 19.00 wówczas publikuję nowe odcinki mego vloga.

W moim poradniku o fotografii krajobrazowej mówię o marnym świetle. Podczas pleneru na Podlasiu, opowiadam o tym, jak radzić sobie z kiepskim światłem. Pokazuję wiele przykładów oraz podpowiadam jak robić ciekawe ujęcia. Jak zwykle trochę przygód… tym razem spotkania z dzikimi zwierzętami.

Fotografowanie w złotej godzinie jest łatwe i przyjemne. Jednak co robić jeżeli pogoda nie sprzyja? Czy wówczas jedynym ratunkiem jest pozostanie w domu? Nie! Jest wiele tematów fotograficznych, które można fotografować kiedy słońce jest zasłonięte chmurami a wokół nas są mgły.

Pielęgnuj Twoją Pasję i 👉 Ucz się Fotografii:
Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Oszczędzisz kiedy wykorzystasz ten kod: zbloga

 

👉 SUBSKRYBUJ KANAŁ – http://bit.ly/marekwaskiel 👉 JEŻELI CI SIĘ PODOBAŁO ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ I KOMENTARZ 👉 ZAZNACZ DZWONEK 🔔 obok przycisku subskrypcji, żeby otrzymywać powiadomienia! PRAKTYCZNY PORADNIK, KTÓRY ZMIENI TWÓJ SPOSÓB FOTOGRAFOWANIA! https://waskiel.pl/ebook-o-fotografii

GDZIE MNIE ZNALEŹĆ: Strona www: https://waskiel.pl

Facebook: http://bit.ly/waskielmarek I

Instagram: https://www.instagram.com/marek.waskiel/

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 13 stycznia 2020

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.