Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Lustrzanka czy bezlusterkowiec w 2021

utworzone przez | sty 20, 2023 | Sprzęt Fotograficzny Porady | 2 Komentarze

Lustrzanka czy bezlusterkowiec zastanawiasz się, co będzie lepsze? Czy opłaca się jeszcze kupować lustrzankę, czy może warto wybrać bezlusterkowiec? Na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji?

 

Bezlusterkowiec czy lustrzanka zobacz ten film i wybierz aparat dostosowany do Twoich potrzeb. Opowiadam bez zbędnych emocji, tak jak to oceniam w tej chwili.

Pielęgnuj Twoją Pasję i 👉 Ucz się Fotografii:
Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Oszczędzisz kiedy wykorzystasz ten kod: zbloga

Rynek aparatów fotograficznych zmienia się nieustannie. Coraz lepsze narzędzia do fotografowania, dostarczane w korpusach smartfonów, zmieniają zainteresowania i wybory kupujących.

Producenci, walcząc o swój fragment rynku, wprowadzają nowe rozwiązania. Zachwalają ich rewolucyjne znaczenie, często są to raczej chwilowe mody, niż trwałe trendy.

Jak więc poruszać się po tym skomplikowanym rynku i dokonać dobrego wyboru? Najpierw potrzebujesz kilku podstawowych informacji.

Pamiętaj też, że aparat to wyłącznie fragment fotografii. Największe znaczenie ma radość robienia zdjęć oraz nieustanna nauka. Jeżeli poszukujesz inspiracji i profesjonalnej wiedzy fotograficznej, sprawdź mój kurs fotografii online. Jak na razie jednak bezlusterkowce, a zwłaszcza jasne obiektywy do nich są nieporównywalnie droższe od tych do lustrzanek. Obecnie główną, jeżeli nie jedyną zaletą bezlusterkowców według wielu osób jest możliwość bezgłośnego wyzwalania migawki.

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 20 stycznia 2023

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.