Lustrzanka czy bezlusterkowiec zastanawiasz się, co będzie lepsze? Czy opłaca się jeszcze kupować lustrzankę, czy może warto wybrać bezlusterkowiec? Na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji?

 

Bezlusterkowiec czy lustrzanka zobacz ten film i wybierz aparat dostosowany do Twoich potrzeb. Opowiadam bez zbędnych emocji, tak jak to oceniam w tej chwili.

Pielęgnuj Twoją Pasję i 👉 Ucz się Fotografii:
Pakiet kursów fotografii /Filmy Video/

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Oszczędzisz kiedy wykorzystasz ten kod: zbloga

Rynek aparatów fotograficznych zmienia się nieustannie. Coraz lepsze narzędzia do fotografowania, dostarczane w korpusach smartfonów, zmieniają zainteresowania i wybory kupujących.

Producenci, walcząc o swój fragment rynku, wprowadzają nowe rozwiązania. Zachwalają ich rewolucyjne znaczenie, często są to raczej chwilowe mody, niż trwałe trendy.

Jak więc poruszać się po tym skomplikowanym rynku i dokonać dobrego wyboru? Najpierw potrzebujesz kilku podstawowych informacji.

Pamiętaj też, że aparat to wyłącznie fragment fotografii. Największe znaczenie ma radość robienia zdjęć oraz nieustanna nauka. Jeżeli poszukujesz inspiracji i profesjonalnej wiedzy fotograficznej, sprawdź mój kurs fotografii online. Jak na razie jednak bezlusterkowce, a zwłaszcza jasne obiektywy do nich są nieporównywalnie droższe od tych do lustrzanek. Obecnie główną, jeżeli nie jedyną zaletą bezlusterkowców według wielu osób jest możliwość bezgłośnego wyzwalania migawki.