Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

GALERIA: Narew cztery pory roku

utworzone przez | wrz 22, 2019 | Foto Blog | 1 komentarz

Narew jest jedną z najpiękniejszych polskich rzek. Część rzeki jest chroniona przez Narwiański Park Narodowy. Swój początek bierze na Białorusi a kończy się uchodząc do Wisły.

1 komentarz

  1. Robert

    Dzień dobry. To prawda, że Narew jest piękną rzeką. Pańskie zdjęcia są wspaniałym tego dowodem. Nie dziwię się. Obejrzałem już chyba wszystkie Pańskie vlogi. Regularnie odwiedzam tą stronę. Czytam blogi, podziwiam zdjęcia. Pańska wiedza, doświadczenie, zamiłowanie do fotografii i jeszcze wiele cech są wspaniałym drogowskazem dla osób pragnących nie tylko naciskać spust migawki. To Panu zawdzięczam już dość sporo wiedzy, w jaki sposób uczynić z aparatu dobrego pośrednika pomiędzy pięknem krajobrazów i a spragnionymi tego piękna umysłami. Mam również nadzieję, że wkrótce stanę się Pańskim słuchaczem na kursie. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 22 września 2019

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.