Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Balet na niebie, czyli zorza nad Lofotami

utworzone przez | mar 2, 2016 | Foto Blog | 3 Komentarze

Czekałem na nią kilka dni. Trwała zaledwie 1,5 godziny. Nie myślałem podczas fotografowania, aby pracować nad filmikiem (timelapse). Dopiero po powrocie i pokazie mego kolegi Waldka Sokołowskiego, z którym byliśmy na Lofotach (z nim i z Piotrkiem Ptakiem) uznałem, że to świetny pomysł. Zorza jest czymś żywym na niebie i dlatego na filmie wygląda o wiele bardziej efektownie niż na pojedynczym zdjęciu. Mnóstwo informacji o obserwowaniu i fotografowaniu zorzy znajdziesz w  poradniku na moim blogu – jak fotografować zorzę polarną.

 

Minutowa impresja (timelapse) z zorzą w roli głównej.

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 2 marca 2016

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.