Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Balet na niebie, czyli zorza nad Lofotami

utworzone przez | mar 2, 2016 | Foto Blog | 3 Komentarze

Czekałem na nią kilka dni. Trwała zaledwie 1,5 godziny. Nie myślałem podczas fotografowania, aby pracować nad filmikiem (timelapse). Dopiero po powrocie i pokazie mego kolegi Waldka Sokołowskiego, z którym byliśmy na Lofotach (z nim i z Piotrkiem Ptakiem) uznałem, że to świetny pomysł. Zorza jest czymś żywym na niebie i dlatego na filmie wygląda o wiele bardziej efektownie niż na pojedynczym zdjęciu. Mnóstwo informacji o obserwowaniu i fotografowaniu zorzy znajdziesz w  poradniku na moim blogu – jak fotografować zorzę polarną.

 

Minutowa impresja (timelapse) z zorzą w roli głównej.

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 2 marca 2016

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.