Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Nie kupuj nowego aparatu

utworzone przez | lis 2, 2021 | Foto Blog | 17 Komentarze

Mnóstwo poczatkujących fotografów patrzy na tę dziedzinę twórczości jedynie poprzez pryzmat sprzętu. Poszukuje najlepszego aparatu do fotografii krajobrazu albo najcudowniejszego obiektywu do fotografii portretowej. Także część bardziej doświadczonych fotoamatorów, w wymianie sprzętu (z reguły na nowy i droższy), upatruje szansy na coraz lepsze i ciekawsze zdjęcia.

Dlaczego nie warto kupować nowego aparatu

Sprzętowe myślenie o fotografii jest wynikiem intensywnych działań marketingowych producentów sprzętu fotograficznego. Nieustannie wciskają do głów przekaz o tym, że to tylko aparat robi zdjęcia. Opowiadają o jego cudownych właściwościach oraz skuteczności przy wykorzystywaniu w każdym rodzaju fotografii.

Zobacz film, w którym podpowiadam lepszą i tańszą drogę do świetnych zdjęć:

Świetny kurs fotografii dla Absolutnie Początkujących (mnóstwo zadowolonych Absolwentów!!!)

👉  Więcej informacji: https://waskiel.pl/internetowa-szkola-fotografii/

Jeżeli chcemy coraz lepiej fotografować, musimy przede wszystkim inwestować w nasze umiejętności. Wymiana sprzętu powinna być jedną z ostatnich czynności w kierunku ku dobrym zdjęciom. Wbrew pozorom nie potrzeba wcale mnóstwa czasu, aby szybko poprawić swój warsztat. Potrzebna jest systematyczność oraz około 2 godzin tygodniowo i po kilku tygodniach zdjęcia będą coraz lepsze.  

Nowe zdjęcia pojawiają się na ->  moim Instagramie oraz -> stronie na Facebooku.

Jeżeli masz jakieś pytania, wnioski lub obserwacje, proszę podziel się nimi w komentarzach na dole strony.

Zapraszam na moje autorskie kursy fotografii w formie filmów video
wykorzystaj kod ZBLOGA i otrzymaj dodatkowy rabat!

Poznaj Pakiet Kursów i Zaoszczędź 259 zł

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .
Ikona kawy.

Cieszmy się chwilą przy filiżance aromatycznej kawy

Jeżeli cenisz treści, które dla Ciebie przygotowuję, masz możliwość wyrażenia swojego uznania, na przykład poprzez zafundowanie mi symbolicznej, wirtualnej kawy.

Przycisk postaw kawę.

Aktualizacja: 2 listopada 2021

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.