👉 Nie masz czasu, sił i ochoty, aby samemu zgłębiać skomplikowane instrukcje aparatów i podręczniki fotografii?

👉 Potrzebujesz, aby dobry i cierpliwy nauczyciel osobiście przeprowadził Cię przez tajniki fotografowania i udzielił fachowych wskazówek?

👉 Chcesz spotykać się z pasjonatami fotografii podobnymi do Ciebie? 

Jesteś we właściwym miejscu!

Zapraszam na kurs fotografii dla początkujących. Nauczę Cię nie tylko obsługi Twego aparatu.  Już podczas kursu zaczniesz robić efektowne zdjęcia, zgodne z Twoimi pomysłami. Kurs jest intensywny i bardzo skuteczny.

Obraz przedstawiający, jak wyglądają zajęcia w internetowej szkole fotografii portalu Waskiel.pl

Podczas pandemii doskonale sprawdziła się formuła spotkań online. Możliwości platform do zdalnej nauki i pracy są coraz większe i dlatego taka forma zajęć jest obecnie podstawą kursowych spotkań. Wzbogacona jest o dwa wspólne plenery ale osoby np. spoza Warszawy nie mogące uczestniczyć bezpośrednio w plenerze otrzymają film video z plenerowymi informacjami i wskazówkami i mogą przeprowadzić swoje sesje w dowolnym miejscu, blisko swego domu. Wszystkie efekty naszych działań są potem omawiane w czasie wspólnego spotkania – także online.

KURS W FORMIE SPOTKAŃ INTERAKTYWNYCH SPOTKAŃ ONLINE
Spotykamy się online poprzez platformę do pracy zdalnej
za pośrednictwem Internetu (przeglądarka internetowa plus łącze internetowe)
oraz dwa plenery. 

Będziesz uczyć się wspólnie z osobami o podobnych zainteresowaniach, w miłej i spokojnej atmosferze. Bez pośpiechu, w tempie, które zapewnia osiągnięcie wspaniałych wyników. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu od 19.00 do 21.00

Zrobisz piękne portrety swoim bliskim – rodzinie, dzieciom, znajomym. Przygotujesz ciekawą relację z urlopu, wakacji lub dalekiej wyprawy. Wspaniale sfotografujesz pejzaże i zrobisz fantastyczne zdjęcia zwierzętom i makro.

Tak! Kurs przeznaczony jest dla absolutnych amatorów,
rozpoczynających przygodę z fotografią.

Dobry nauczyciel, miła atmosfera, skuteczna nauka!

Moim celem jest to, by po 10 tygodniach kursu, fotografia stała się Twoją pasją, a fotografowanie zaczęło sprawiać Ci wielką radość! Zajęcia od lat cieszą się ogromną popularnością. Warto zapisać się na nową edycję, ponieważ teraz są jeszcze wolne miejsca 🙂 , które bardzo szybko się wyczerpują. Zapisz się już dziś, formularz jest na dole strony!

Rewelacyjny kurs dla początkujących! Świetna, twórcza atmosfera. Konkretnie, fachowo i praktycznie. Spory zastrzyk cennych wiadomości. Szczerze polecam. Zajęcia z Panem Markiem pomogły mi uporządkować wiedzę oraz zmienić sposób postrzegania.

Sylwia

 ↑ Kurs fotografii w graficznej pigułce 🙂

BRAK WOLNYCH MIEJSC
TYLKO LISTA REZERWOWA:
 

Trwają Zapisy
do edycji kwiecień – czerwiec 2021 r.

KURS W FORMIE SPOTKAŃ INTERAKTYWNYCH SPOTKAŃ ONLINE
Spotykamy się na zajęciach online
poprzez platformę do pracy zdalnej

za pośrednictwem Internetu
(przeglądarka internetowa plus łącze internetowe)

BRAK WOLNYCH MIEJSC
TYLKO LISTA REZERWOWA:

Start: 12 kwietnia 2021 grupa zajęcia we Poniedziałek
wolnych miejsc w tej grupie: BRAK

Start: 13 kwietnia2021 grupa zajęcia we Wtorek
wolnych miejsc w tej grupie: BRAK

Start: 14 kwietnia 2021 grupa zajęcia w Środę
wolnych miejsc w tej grupie: BRAK

Zapraszam na kurs. Zapisz się 🙂
Proszę wypełnij i prześlij ten formularz:

https://waskiel.pl/kwestionariusz_04_06_21.doc

:: Kurs Fotografii cena: 970 zł ::
wystawiane są rachunki na wszystkie wpłaty.
Wpłaty są w dwóch ratach.

Liczba miejsc w każdej grupie: 10

 

Jaki jest mój kurs fotografii

Ciekawy i skuteczny. Cały kurs trwa 10 tygodni. Zajęcia wykładowe i ćwiczenia odbywają się raz w tygodniu – późnym wieczorem od 19.00 do 21.00. Do połączenia możesz wykorzystać przeglądarkę internetową albo smartfona.  Mamy także 2 plenery: plener zdjęć nocnych na Starym Mieście w Warszawie oraz całodniowy w okolicach Zalesia Górnego.  Osoby nie mogące uczestniczyć bezpośrednio w plenerze np. spoza Warszawy otrzymają film video z plenerowymi informacjami i wskazówkami i mogą przeprowadzić swoje sesje w dowolnym miejscu, blisko swego domu.  

Nie śpieszę się i nie pędzę. Zawsze mam czas, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i problemy. Prowadząc kursy od kilkunastu lat, dokładnie wiem, jakie są potrzeby uczestników. Kurs jest zgrabnym połączeniem mnóstwa praktyki z niezbędną ilością teorii. Świetnie odnajdziesz się w gronie pasjonatów podobnych do Ciebie.

:: Dla kogo jest ten kurs fotografii?

Ten kurs fotografii jest dla absolutnie początkujących i fotoamatorów, chcących uporządkować swoją wiedzę. W grupie są osoby w wieku od dwudziestu kilku do pięćdziesięciu kilku lat i wszystkie łączy chęć poznania fotografii i zasad obsługi aparatu. Bez pośpiechu, w spokojnej atmosferze, uczymy się jak świadomie wykonywać zdjęcia, o których do tej pory jedynie marzyłeś.

Czego się nauczysz na kursie

Na kursie poznasz swój aparat i obiektywy oraz ich możliwości. Nauczę Cię, jak skutecznie wykorzystać moc zawartą w lustrzankach i bezlusterkowcach. Nauczysz się kluczowych zasad kompozycji oraz dowiesz się w jaki sposób pobudzić swoją kreatywność.

Zaczniesz robić piękne portrety swoim bliskim – rodzinie, dzieciom, znajomym. Poznasz sposoby na przygotowanie ciekawej relacji z urlopu, wakacji lub dalekiej wyprawy. Nauczysz się, jak fotografować pejzaże i robić dobre zdjęcia makro.

:: Odkryjesz świat wokół Ciebie

Mój kurs zachęci Cię do samodzielnego robienia zdjęć. Co tydzień będziesz realizował nowe fotograficzne zadanie, w formie pracy domowej. Zadania te pomogą Ci w lepszym obserwowaniu świata. Zauważysz, jak wiele atrakcyjnych tematów masz wokół siebie i jaką radość może sprawić Ci ich rejestrowanie. Zdjęcia są omawiane podczas zajęć i możesz wówczas porównać sposób fotografowania tego samego tematu przez inne osoby. Bardzo pouczająca część kursu.

Uczę poszukiwania świetnych kadrów tuż obok siebie, które są w domu, w pracy i na swojej ulicy. Nie potrzebujesz wielkich wypraw, aby nauczyć się znakomitego fotografowania. Zaczniesz robić zdjęcia w swoim domu, na swojej ulicy, podczas spacerów i spotkań ze znajomymi. Zadziwisz się wspaniałymi efektami.

Już podczas kursu zaczniesz robić efektowne zdjęcia, zgodne z Twoimi pomysłami.

:: Wrażliwość na świat i światło

Chciałbym przekazać Ci dużą dawkę wiedzy, ale moim podstawowym zadaniem jest pobudzenie Twojej wrażliwości na piękno, światło, kolor czy temat zdjęcia. Nauczę Cię dostrzegania pozornie banalnych sytuacji i spraw, które mogą stać się wspaniałym tematem Twojego zdjęcia.

Obserwowanie szybkich postępów kursantów, zawsze sprawia mi niezwykła radość. Uczestnicy otwierają się na niezwykłość otaczającego ich świata. Uczę szukania rewelacyjnych tematów bardzo blisko siebie.

:: Poznaj tajniki fotografii, aby robić Piękne Zdjęcia!

Pamiętaj ma czas dla Ciebie ponieważ uczymy się w małych grupach (około 12 osób). Kurs trwa 10 tygodni i zawsze jest czas, by z każdym powtórzyć i wyjaśnić niezrozumiałe terminy lub sposoby pracy z aparatem. Mam też czas, by porozmawiać o Twoich zdjęciach czyli co w nich jest dobre, a co należy poprawić.

:: Dużo fotografujemy i rozmawiamy o zdjęciach

Masz dużo okazji do fotografowania na przykład podczas prac domowych i na plenerach. Wówczas wiedzę teoretyczną łączymy z praktyką. Nauka fotografii bez możliwości fotografowania oraz sprawdzania postępów, prowadzona na innych weekendowych kursach, jest niczym nauka pływania w basenie bez wody!

Czy o taką bezużyteczną umiejętność Ci chodzi? Po moim kursie zrozumiesz, jak pięknym oraz radosnym zajęciem jest świadome fotografowanie, którym jest uzyskiwanie na zdjęciach dokładnie tego, co sobie wymyśliłeś.

Praktyka jest podstawą moich działań dlatego mamy 2 plenery i mnóstwo czasu na rozmowy.

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na kolejnej edycji – pisząc do mnie maila!

prezencik_23
Ten kurs fotografii jest rewelacyjnym prezentem!

Pragniesz podarować swoim bliskim coś niezwykłego z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę? Nie wahaj się! Mój kurs fotografii jest świetnym wyborem. Potwierdzają to wszyscy obdarowani!

Zapisz się na kurs przesyłając ten formularz:

https://waskiel.pl/kwestionariusz_04_06_21.doc

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz maila: marek.waskiel@gmail.com
lub zadzwoń tel. kom. +48 601 148 599

Opiekun i wykładowca:
MAREK WAŚKIEL – fotografik i obieżyświat. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej.

https://www.instagram.com/marek.waskiel/