Kurs fotografii Warszawa

Dobry nauczyciel, miła atmosfera, skuteczna nauka!

Jeżeli szukasz ciekawego i solidnego kursu fotografii dla początkujących i amatorów w Warszawie zapraszam na moje zajęcia – zaczynają się w styczniu 2018 r.  Przygotowałem ciekawy program, dzięki któremu od podstaw poznasz swój aparat oraz nauczysz się wykorzystywać jego moc tworząc dobre zdjęcia – takie, które sobie wymyśliłeś. Tak to kurs fotografii dla absolutnie początkujących!

Moim celem jest to by po 10 tygodniach kursu fotografia stała się Twoją pasją i fotografowanie sprawiało Ci wielką radość! Zajęcia od lat cieszą się dużą popularnością. Dlatego serdecznie zapraszam do zapisywania się na ich nową edycję zaczynającą się w styczniu 2018 r.  Teraz po prostu są jeszcze wolne miejsca 🙂 , które bardzo szybko się wyczerpują, trwają zapisy do ostatniej grupy styczniowej z zajęciami we środę. Lepiej nie zwlekaj! To bardzo dobry kurs fotografii w Warszawie i mnóstwo osób pojawia się na nim z polecenia Absolwentów poprzednich edycji.

 

Kurs Fotografii Warszawa – Zobacz 3 minutowy film o kursie!

Trwają Zapisy 
do GRUPY Z ZAJĘCIAMI w ŚRODY od godziny 19.00 do 21.00
START: 17 stycznia 2018 KONIEC: 28 marca 2018 r.
wykłady +ćwiczenia + 3 plenery

Kurs fotografii Warszawa

PODRÓŻ Z FOTOGRAFIĄ – FOTOGRAFIA W PODRÓŻY
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Liczba miejsc w grupie: 15 / Wolnych: 6

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy

tu jest do pobrania
https://waskiel.pl/kwestionariusz_SR_01_03.doc

:: Jaki jest mój kurs fotografii?

Ciekawy i skuteczny: zajęcia wykładowe i ćwiczenia odbywają się raz w tygodniu późnym wieczorem od 19.00 do 21.00 (cały kurs trwa 10 tygodni), dodatkowo mamy 2 plenery w sobotę lub niedzielę (krajobrazowy oraz miejsko-portretowy) oraz plener zdjęć nocnych. Wszystko z dużą dawką praktyki. Jednak nigdzie nie pędzimy, zawsze mam czas aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i problemy.

:: Dla kogo jest ten kurs fotografii?

Ten kurs fotografii jest dla absolutnie początkujących i fotoamatorów chcących uporządkować swoją wiedzę. W grupie są osoby w wieku od dwudziestu kilku do pięćdziesięciu kilku lat i wszystkie łączy chęć poznania fotografii i zasad obsługi aparatu. Bez pośpiechu w spokojnej atmosferze uczymy się jak świadomie wykonywać zdjęcia, o których do tej pory jedynie marzyłeś.

:: O czym?

Poznasz swój aparat i obiektywy (jak skutecznie wykorzystać moc zawartą w lustrzankach i bezlusterkowcach), nauczysz się zasad kompozycji, dowiesz się jak panować nad światłem, pobudzisz swoją kreatywność. Potem już będziesz wiedzieć jak zrobić dobry portret swoim bliskim – rodzinie, dzieciom, znajomym. Nauczysz się też fotografować pejzaże i robić zdjęcia makro. Będziesz wiedział jak przygotowywać ciekawą relację z urlopu, wakacji lub dalekiej wyprawy.

:: Odkrywanie świata

Mój kurs fotografii zachęci Cię do samodzielnego robienia zdjęć. Co tydzień będziesz realizować nowe i bardzo atrakcyjne fotograficzne zadanie w formie pracy domowej. One bardzo pomogą Ci lepszym obserwowaniu świata. Zauważysz jak wiele atrakcyjnych tematów masz wokół siebie i jaką radość może sprawić ich rejestrowanie.

:: Wrażliwość

Chciałbym przekazać Ci dużą dawkę wiedzy ale podstawowym moim zadaniem jest pobudzenie Twojej wrażliwości na światło, kolor czy temat zdjęcia (nauczenie widzenia czasami banalnych sytuacji i spraw, które mogą się stać wspaniałym tematem Twego zdjęcia). Zawsze sprawia mi niezwykła radość obserwowanie szybkich postępów uczestników moich kursów, którzy nie boją się otworzyć na niezwykłość otaczającego ich świata. Uczę szukania rewelacyjnych tematów bardzo blisko siebie i domu.

:: Dodatkowe atuty?

Pamiętaj – uczymy się w małych grupach około 15 osób. Kurs trwa 10 tygodni i zawsze jest czas by z każdym powtórzyć i wyjaśnić niezrozumiałe terminy lub sposoby pracy z aparatem. Zawsze mam czas by porozmawiać o Twoich zdjęciach (co w nich jest dobre a co należy poprawić). Masz dużo okazji do fotografowania: podczas prac domowych i na plenerach. Wówczas wiedzę teoretyczną łączymy praktyką. Nauka fotografii bez fotografowania prowadzona na innych weekendowych kursach jest niczym nauka pływania w basenie bez wody! Czy naprawdę o taką bezużyteczną umiejętność Ci chodzi? Po moim kursie zrozumiesz jak pięknym zajęciem jest świadome fotografowanie – czyli uzyskiwanie na zdjęciach dokładnie tego co sobie wymyśliłeś.

:: Wystawa Absolwentów kursu fotografii

Kurs kończy się wspólną wystawą jego absolwentów. Jest ona przygotowana ze zdjęć powstałych po zakończeniu kursu i odbywa się około 3-4 miesięcy po jego zakończeniu. Na jej wernisaż możesz zaprosić swoja rodzinę, przyjaciół i znajomych aby zobaczyli dobre zdjęcia na ciekawej wystawie.

:: Absolwenci moich kursów mogą podnosić swoje umiejętności w prowadzonym przeze mnie Fotograficznym Klubie Absolwentów: oraz publikować swoje zdjęcia i relacje z wypraw w miesięczniku Fotogea.com

:: Ile to kosztuje: 970 zł – wystawiane są rachunki na wszystkie wpłaty. Wpłaty są w dwóch ratach.

:: Miejsce: Kurs Fotografii Warszawa, Marek Waśkiel, Warszawa, ul. Stawki (raz w tygodniu przez 10 tygodni) plus 2 plenery w soboty lub niedzielę i plener zdjęć nocnych.

prezencik_23
Mój kurs fotografii jest także znakomitym prezentem!

Pragniesz podarować kurs fotografii swoim bliskim coś niezwykłego z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę? Nie wahaj się mój kurs fotografii jest z pewnością świetnym wyborem. Potwierdzają to wszyscy obdarowani!

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy
tu jest do pobrania

https://waskiel.pl/kwestionariusz_SR_01_03.doc

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz maila: marek.waskiel@gmail.com
lub zadzwoń tel. kom. +48 601 148 599

Opiekun i wykładowca:
marek_12MAREK WAŚKIEL – fotografik i stale podróżujący dziennikarz. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Obecnie jest red. naczelnym magazynu FotoGeA.com

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

 

PS.

 

Lubisz fotografować?

POBIERZ MÓJ DARMOWY PORADNIK
O FOTOGRAFOWANIU
Ten e-book Zainspiruje Cię
do Twórczego myślenia o Twoich Kadrach.

TO TEŻ JEST BARDZO CIEKAWE:

Author: Marek Waśkiel

Share This Post On

47 komentarzy

 1. Witam,

  Mam nadzieję że są jeszcze wolne miejsca na Kurs dla Początkujących bo właśnie wysłałam zgłoszenie 🙂

  Pozdrawiam
  Monika

  Post a Reply
  • Dzień dobry, tak jeszcze są. Zapraszam na zajęcia 🙂 Pozdrawiam!

   Post a Reply
 2. Witam,

  Czy na Pana kurs można przyjść zupełnie bez żadnego przygotowania ? W posiadaniu mam Canon EOS 80 D ob. 18 – 135 mm. Jednak w tej chwili to dla mnie “czarna magia”, a chciałabym w końcu w pełni z niego korzystać 🙂 Plus czy będzie również wiosenna edycja kursu dla początkujących, a jeśli tak to kiedy ?

  Pozdrawiam

  Post a Reply
  • Dzień dobry,
   można przyjść z każdym aparatem i powoli nauczyć się jego obsługi.
   Jednak jest to kurs fotografii czyli wielu elementów nie tylko np. zbiorowe czytanie
   instrukcji obsługi i przyglądanie się klawiszom 🙂 potrzebna jest odrobina samodzielności.
   Kurs wiosenny jest w planach – od kwietnia.
   Zachęcam do zaglądania na stronę:
   https://waskiel.pl/kurs.php
   Pozdrawiam
   Marek

   Post a Reply
 3. Dzień dobry,

  czy istnieje możliwość zmiany godzin kursu na wcześniejsze np, od 18-20?

  Post a Reply
  • Dzień dobry, nie ma takiej możliwości. Zaczyna się o 19 i trwa do 21. Zapraszam i pozdrawiam 🙂

   Post a Reply
 4. Z wielką ochotą i przyjemnością bym skorzystała gdyby taki kurs odbywał się np. w soboty. Mieszkając i pracując poza Warszawą trudno się zorganizować w środku tygodnia. Pozdrawiam serdecznie.

  Post a Reply
  • Dzień dobry, nie robię kursów podstawowych fotografii w weekend, ponieważ wówczas są plenery kursów, które odbywają się w dni powszednie 🙂 Pozdrawiam!

   Post a Reply
 5. Panie Marku, a czy jest sens uczestnictwa w kursie, jeśli nie posiada się lustrzanki lub bezlusterkowca z wymiennymi obiektywami, a jedynie tzw. megazoom, czyli tzw. zaawansowany kompakt w którym wszystko można ustawić ręcznie? Wiadomo, że pewnych efektów takim aparatem nie można osiągnąć, a jakość zdjęć jest przeciętna.

  Post a Reply
  • Dzień dobry, na kurs warto przyjść z każdym aparatem. Nie ma to większego znaczenia. Po prostu napisałem o tych, które wraz z właścicielami najczęściej pojawiają się na kursie. Zapraszam na zajęcia! Pozdrawiam. Marek

   Post a Reply
 6. Profesjonalny kurs od podstaw, dla każdego, kto chce nauczyć się fotografować świadomie, kto chce mieć wpływ na swoje zdjęcia. Zapomnij o trybie AUTO, wykorzystaj inne możliwości swojego aparatu! Kurs uczy, motywuje i inspiruje. Wiedza od profesjonalisty, miła atmosfera i ciekawe zadania. Gorąco i szczerze polecam!

  Post a Reply
 7. Kiedyś, ktoś bardzo mądry powiedział mi że to nie aparat robi zdjęcia tylko ten kto go trzyma; o co Ci chodzi pomyślałem wtedy – przecież wystarczy ustawić na “auto” wycelować, zrobić kilkanaście fotek i na pewno jedna będzie “ok” lub ‘fajna’.
  Dziś jestem po kursie podstawowym. Od dłuższego czasu mój aparat nie miał ustawionej opcji “Auto”, a zdjęcia które wykonuje są przemyślane pod wieloma względami o których wcześniej nie wiedziałem.

  Prace domowe (za którymi już tęsknię) pozwoliły na szlifowanie warsztatu; jednak to co według mnie jest najlepszą częścią kursu to ‘rozmowy przy stole’ – informacje zwrotne od innych uczestników ale także od samego Marka; źródło inspiracji…

  Naprawdę szczerze polecam ten kurs

  Post a Reply
 8. Polecam i zachęcam wszystkich, którzy się wahają! „Odkurzyłam” swój aparat po latach (!) i ruszyłam na kurs z zamiarem teraz albo już nigdy nie zrobię z niego użytku. No i już wiem, że teraz i na zawsze chcę to robić 

  Tu znalazłam:
  Cierpliwego Nauczyciela, który dedykuje Ci czas, uwagę i wskazówki
  Rzetelną wiedzę, bo nawet będąc po „jakiś” kursach, tu opanowałam aparat i jego możliwości; stał się w końcu moim „współpracownikiem” (a nie zagadkową, nieprzewidywalną, czarną skrzynką)
  Zapał i motywację do tego żeby na całego wkręcić się w fotografię
  FRAJDĘ … przede wszystkim 
  Inspirację
  Wspaniałą, twórczą i przyjazną atmosferę
  Przestrzeń do tego żeby dalej się rozwijać w Klubie Absolwentów

  Dziękuję Markowi i wspaniałej Grupie, z którą przyszło mi spędzić ten czas 

  Post a Reply
  • Dzień dobry Marto 🙂 bardzo dziękuję za udział w kursie. Cieszę się, że to dobrze spędzony czas. Serdecznie zapraszam na spotkania Fotograficznego Klubu Absolwentów. Najbliższe już 20 kwietnia. Pozdrawiam. Marek

   Post a Reply
 9. Pozostaje mi dołączyć do innych narzekających 😉 Szkoda, że kurs tak daleko.
  Pracując do 16 lub 17 nie ma szans dostać się z Opola, a potem jeszcze wrócić tak, żeby rano wstać do pracy, a nawet, gdyby szanse były, to same dojazdy kosztowały by więcej, niż kurs.

  Post a Reply
 10. Ciekawy taki kurs, ale niestety za daleko mieszkam :(. Pozdrawiam

  Post a Reply
 11. Ja też mam trochę daleko do Warszawy i brak powrotu w tych godzinach szkoda że nie ma tego kursu w Kielcach tu mam większe możliwości i jeszcze jakby w weekendy był to już by była bajka 🙂

  Post a Reply
  • Dzień dobry, na moje kursy docierają osoby z Kielc, Łomży, Olsztyna itp. Po prostu dla chcącego nic trudnego :0 Pozdrawiam. Marek

   Post a Reply
 12. Witam , szkoda że tak daleko z Żywca do Warszawy prawie 400 km – 4 godziny jazdy w pojedynkę samochodem można ale pracuję do 17 żal po prostu żal .

  Post a Reply
 13. Niestety ten kurs to narkotyk. W pozytywnym znaczeniu 🙂 minął już jeden wtorek bez prowadzącego, aparatu w rękach, rozmów o fotografii i innych kursantów.
  Kurs był takim, jaki sobie wyobrażałem, przyjazny, z fantastyczną atmosferą, dużą wiedzą prowadzącego, z zadaniami, z pracą domową i poszukiwaniem własnej drogi, do tego by nauczyć się widzieć świat a nie tylko go oglądać.
  Dla tych wszystkich, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji oglądając własne, świadomie zrobione zdjęcia to miejsce idealne.
  Polecam
  Adam

  Post a Reply
 14. Właśnie w tym tygodniu ukończyłam kurs dla początkujących i już mi czegoś brakuje. Nie ma pracy domowej, nad którą trzeba się zastanowić i którą trzeba przemyśleć, a potem rzecz jasna zrobić. Nie będzie już wtorkowego spotkania. Na szczęście jest jeszcze FKA, dzięki któremu nadal będzie można rozwijać swoją pasję.

  Ten kurs zdecydowanie nauczył mnie widzieć. Teraz, nawet idąc do pracy po pozornie nieciekawej okolicy, co i rusz dostrzegam coś ciekawego, jakiś intrygujący temat do sfotografowania. Z pewnością też zapiszę się na wyższy poziom kursu.

  Post a Reply
 15. Nie znalazłam żadnej wzmianki o tym, czy po kursie otrzymuje się certyfikat czy dyplom uznawany przez pracodawców i urzędników za poświadczenie zdobytych umiejętności?

  Post a Reply
  • Nie wiem jakiś certyfikatów oczekują pracodawcy ale moje kursy nie są szkołą zawodową.
   Są z pewnością czym więcej!
   Pozdrawiam
   Marek

   Post a Reply
 16. 🙂
  Aż żałuję ,że do Warszawy mam tak daleko na Pana kurs

  Post a Reply
 17. Åšwiatło widzę 🙂
  Panie Marku, bardzo dziękuję!!! Mój aparat w końcu przestał mi przeszkadzać robić dobre zdjęcia!

  Pozdrawiam,

  Post a Reply
 18. POLECAM!!!
  Marek posiada niesamowity dar przekazywania swojej wiedzy. Tak bardzo zaraził mnie swoją pasją, że zapisałam się na kurs dla średniozaawansowanych :).

  Post a Reply
 19. Ten kurs to BAJKA
  To nie tylko kurs, to BAJKA autorstwa znakomitego Fotografa i Nauczyciela Fotografii- MARKA.

  Merytoryka, dydaktyka, ARTYZM.
  Pełny profesjonalizm, miła atmosfera. Indywidualne podejście.

  Myślę, że pod tą opinią podpisaliby się wszyscy uczestnicy ostatniego kursu

  Dziękuję Ci Marku:)

  Post a Reply
 20. Widzę inaczej
  Żona i ja byliśmy na wszystkich zajęciach i wszystkich plenerach uważamy że dobrze zainwestowaliśmy w siebie MAREK jest artystą ale talent dydaktyczny też posiada. Utrwalimy to co nam przekazał i napewno wrócimy do Marka na wyższy poziom wtajemniczenia.PROgram kursu tak realizowany że dużo wiedzy można było było praktycznie sprawdzić i utrwalić na przyszłość. DUża przyjemność wszystkim polecam

  Post a Reply
 21. PIĘKNO WIDZIANE INNYMI OCZAMI! Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM KURS FOTOGRAFII PROWADZONY PRZEZ MARKA. JEST TO IDEALNA OSOBA KTĄRA ZAPROWADZI CIĘ W ŚWIAT FOTOGRAFII I SPRAWI, ŻE ZACZNIESZ INACZEJ POSTRZEGAĆ ŚWIAT.
  JEST TO NIESAMOWITE JAK NASZE ZMYSŁY MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ W PRZCIĄGU TRZECH MIESIĘCY TRWANIA KURSU . WIEDZA KTĄRĄ ZDOBĘDZIEMY JEST NIEZBĘDNA W WYKONYWANIU PIĘKNYCH FOTOLITOGRAFII. OPRÓCZ WIEDZY POTRZEBĘ JEST RÓWNIEŻ DOŚWIADCZENIE! TO ONE SPRAWI, ŻE STANIEMY SIĘ LEPSZYMI FOTOGRAFIAMI. JAK TO MAREK MAWIA (NIE ZACYTUJE, ALE POSTARAM SIĘ PRZEKAZAĆ SENS Wypowiedzi) NIEWAŻNE JEST MIEJSCE W KTÓRYM SIĘ ZNAJDUJEMY. NIEWAŻNE CZY JESTEŚMY NA WŁWŁASNYM PODWÓRKO CZY NA EGZOTYCZNEJ PLAŻY. JEŚLI NIE PRZEĆWICZYMY POTENCJI NASZEGO APARATU W KAŻDEJ SYTUACJI I NIE WYPRACUJEMY SOBIE PEWNYCH ŚCIEŻEK POSTĘPOWANIA TO NASZE ZDJĘCIA BĘDĄ MARNE! PIĘKNY KRAJOBRAZ NIE SPRAWI, ŻE NASZE ZDJĘCIE BĘDZIE OSTRE, DOBRZE WYKADROWANE I DO TEGO BĘDZIE CZYTELNE. WIEM TO JUŻ SAMA PO SOBIE!
  CUDOWNĄ RZECZĄ W MOIM PRZEKONANIU SĄ PRACE DOMOWE ZADAWANE PRZEZ MARKA. TO DZIĘKI NIMI MAMY SZANSE ZDOBYĆ CHOĆ TROCHĘ DOŚWIADCZENIA I MALUTKIMI KROKAMI DĄŻYĆ DO DOSKONAŁOŚCI.

  POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM! SUPER!

  Post a Reply
 22. Z czystym sumieniem Polecam!
  Kurs w 100% spełnił moje oczekiwania i był dokładnie tym co autor kursu o nim napisał – ciekawy i solidny. Dużym plusem były plenery wyjazdowe oraz prace domowe, które były skrupulatnie omawiane przez Marka. Do tego dodać bardzo miłą, przyjazną atmosferę zajęć, sensownie dostosowaną ilość osób w grupie i doskonały efekt murowany. Już teraz wiem, że wybiorę się na kolejny etap w przyszłym roku 🙂

  Post a Reply
 23. Prezent
  Tak, tak … kurs dla początkujących to był zdecydowanie jeden z najbardziej udanych prezentów ostatnich lat, który otrzymałem na swoje urodziny. Te zajęcia otwierają oczy i uświadamiają każdemu, kto dotknął aparatu i pstrykał fotki, bezmiar jego niewiedzy 🙂 A tak na serio, bardzo dobre zajęcia, dużo wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, podanej w bardzo zjadliwej formie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zarazić się fotografią cyfrową. Ja wpadłem jak przysłowiowa śliwka w kompot i będę robił wszystko, aby ten rozpalony płomyk pasji nie zgasł. Z pewnością wybiorę się na kolejny poziom kursu … ale to pewnie za rok. A teraz postaram się robić zdjęcia zamiast fotek. Może kiedyś przyjdzie czas na fotografie?

  Post a Reply
 24. Taki…
  kurs na paewno jest ciekawy 🙂

  Post a Reply
 25. ” Naprawdę warto.”
  Zdecydowanie polecam. 100% profesjonalizmu i pasji. Fantastyczna bezpośrednia atmosfera i ogrom wiedzy przekazywany w logiczny, zrozumiały dla każdego sposób. Szkoda że mój kurs już się zakończył. Dziękuję Ci Marku.

  Post a Reply
 26. … długa decyzja …
  … długo chodziła za mną decyzja o zapisaniu się na jakiś kurs fotograficzny – jakiś dlatego, że i tak nie bardzo wierzyłem, że krótki kurs może coś mi dać. Dodatkowo mnogość ofert w internecie nie zachęcała mnie do wyboru. W końcu pewnego dnia postanowiłem jeszcze raz przeszukać google i Marek był pierwszym człowiekiem do którego zadzwoniłem by chwilę porozmawiać – i to był STRZAŁ W 10.. Kurs ten łączy wiedzę teoretyczną z praktycznym wykorzystaniem aparatu w domu i podczas plenerów – Marek przestawia wszystko bardzo obrazowo i z anielską cierpliwością … Każda godzina przybliżała mnie do fotografii i to na pewno najlepsza moja inwestycja w edukację w ostatnim czasie – także PO PROSTU GORÓCO POLECAM – BO WARTO.

  Post a Reply
 27. WARTO!!
  Właśnie ukończyłam kurs Pana Marka Waśkiel. Jeśli ktokolwiek jeszcze waha się, czy ten kurs będzie najlepszy, to mogę napisać: "Nie szukaj, będzie!". Największym atutem kursu, jest osoba, która go prowadzi. Niezwykle zorganizowany, pasjonat, człowiek który żyje fotografią i służy pomocą. Atmosfera na kursie jest niesamowita, wzruszyłam się na ostatnich zajęciach. To wszystko dzięki prowadzącemu. Merytoryka kursu nie zostawia nic do życzenia. Czekam na kurs dla średniozaawansowanych, już nie mogę się doczekać!! POLECAM, POLECAM, POLECAM!!

  Post a Reply
 28. szkolenia
  Panie Marku,poniewaz chyba jak można wywnioskować z w/w wypowiedzi.Zapotrzebowanie na na wiedzę tego typu jest delikatnie mówiąc duże.Jedno co blokuje- to wielu z nas pokonanie odległości i zarezerwowania sobie czasu na wyjazd do Stolicy.A gdyby tak próbować tworzyć filie?? Proszę badż prosimy o przeanalizowanie tematu a nuż!!Pozdrawiam serdecznie życząc wszystkiego najlepszego z okazji Åšwiat i Nowego ROKU oraz rozwoju działalności. Zb.Jonczyk Częstochowa

  Post a Reply
 29. zazdroszczę uczestnikom
  żałuję, że nie mam możliwosci skorzystania z tego szkolenia….:(

  Post a Reply
 30. gorąco polecam
  Kurs jest świetnie przygotowany,dużo ćwiczeń praktycznych i przede wszystkim rozmowy o wykonanych zdjęciach. Nie są to tylko suche informacje,na kursie uczymy się jak patrzeć, aby widzieć ;)Motywuje do działania, a plenery super!

  Post a Reply
 31. Kilka więcej plusów…
  Podpisuje się pod wszystkimi opiniami kolegów i koleżanek, ale chciałabym dodać jeszcze kilka słów. Marek jest do kursów przygotowany metodologicznie, jest nie tylko wspaniałym fotografem, ale i wykładowcą, dzieli się wiedzą, a to jest nam amatorom bardzo potrzebne. Wykłady są uporządkowane, systematycznie rozwijają wiedzę. Kursanci mają dostęp do materiałów z zajęć w formie prezentacji, gdzie wszystko jest czarno na białym, są prace domowe, które mobilizują do przećwiczenia poznanych zagadnień. Wystarczy tylko słuchać i korzystać, korzystać. Dzięki Marku:)

  Post a Reply
 32. Same plusy
  Według mnie najważniejsze na kursie to dobry program i prowadzący poświęcający uwagę uczestnikom. To wszystko znalazłem na kursie Marka i muszę przyznać, że w porównaniu do innych kursów, na które \"na wszelki wypadek\" wybrałem się, kurs Marka był absolutnie bezkonkurencyjny. Kurs jest uniwersalny ale też kompletny. Najbardziej rozwijające indywidualnie są oczywiście plenery i ćwiczenia. Po kursie otwierają się unikalne możliwości kontynuowania prac foto pod okiem Marka – świetnego edukatora i organizatora wypraw i warsztatów fotograficznych.

  Post a Reply
 33. Same plusy
  Według mnie najważniejsze na kursie to dobry program i prowadzący poświęcający uwagę uczestnikom. To wszystko znalazłem na kursie Marka i muszę przyznać, że w porównaniu do innych kursów, na które \\\”na wszelki wypadek\\\” wybrałem się, kurs Marka był absolutnie bezkonkurencyjny. Kurs jest uniwersalny ale też kompletny. Najbardziej rozwijające indywidualnie są oczywiście plenery i ćwiczenia. Po kursie otwierają się unikalne możliwości kontynuowania prac foto pod okiem Marka – świetnego edukatora i organizatora wypraw i warsztatów fotograficznych.

  Post a Reply
 34. Pasja i profesjonalizm
  Te dwa słowa moim zdaniem najlepiej charakteryzują kurs prowadzony przez Marka. Praktyczna wiedza przekazywana jest niezwykle jasno i logicznie tak że wszystko „staje” się proste i zrozumiałe. Do tego dochodzi pasja którą Marek potrafi zarazić każdego i okazuje się że potrafimy robić bardzo fajne i ciekawe zdjęcia. Fantastyczna atmosfera spotkań kursowych dopełnia całości. I na koniec to co moim zdaniem jest niezwykle ważne i cenne. Po ukończeniu kursu, pełni wiedzy z rozbudzonymi ambicjami nie zostajemy sami. Oferowana jest nam możliwość uczestniczenia w spotkaniach Fotograficznego Klubu Absolwentów. A co dalej ? No cóż najpierw trzeba ukończyć kurs. Magiczny Åšwiat Fotografii będzie dostępny dla każdego. Polecam.

  Post a Reply
 35. Przygoda
  Kurs fotografii skończony u Ciebie Marku, to właściwie przygoda, która nie ma już końca. Pasjonujące doświadczenie, które zmienia spojrzenie na świat. Twój kurs jest perfekcyjnie przygotowany, dla każdego jest w nim miejsce.

  Post a Reply
 36. Warto
  Dla mnie najmocniejszą stroną kursu był jego praktyczny charakter. Nie znasz swojego aparatu? Tutaj go poznasz. Nie wiesz jakie parametry w nim ustawić? Po wykonaniu licznych prac domowych i odbyciu kilku plenerów uznasz, że nie jest to takie trudne. A na koniec Twoje zdjęcia z wakacji okażą się znacznie lepsze od tych sprzed kursu. Trzeba też wspomnieć, że dużym plusem tego szkolenia jest znakomita atmosfera jaka panuje na zajęciach i plenerach. Dlatego podsumuję jednym słowem – warto!

  Post a Reply
 37. Wiedza i czucie przez \’szkiełko\’ i \’oko\’
  Uczy nie tylko patrzeć, ale także widzieć. A dodatkową przyjemnością z kursu jest odkrywanie w sobie obserwatora (o umiejętności kultury oceny innych nie wspominając). Tyle zaskakujących odkryć, nowej wiedzy i technika, która nagle przychodzi! Nieocenionym efektem kursów Marka jest także… chęć dalszego robienia zdjęć. Bo Marek dzieli się swoją pasją i w tylko sobie właściwy, naturalny sposób rozpala ją w innych. Dlatego większość zostaje z nim na dużo, dużo dłużej robić razem zdjęcia i uczestniczyć w \’podróży z fotografią\’. Szkoła, ani kurs to na pewno nie jest. Coś znacznie więcej…

  Post a Reply
 38. Zdecydowanie tak !
  Jeśli interesuje Cię fotografia i chcesz zglębić sztukę utrwalania postaci, detali, miejsc, widoków itp. gorąco polecam kurs Marka Waśkiela !. Zachęcam tym bardziej, że sposób prowadzenia wykładów, liczne zadania domowe (ćwiczenia) jak i atmosfera panująca podczas kursu w pełni pozwala na przyswajanie sobie wiedzy nabytej w czasie zajęć teoretycznych jak i praktycznych (plenerów). Kurs jest dodatkowym źródłem wiedzy nie tylko dla początkujących ale i tych średnio zaawansowanych. Gorąco polecam – absolwent kuru.

  Post a Reply
 39. Polecam …
  Wszystkim niezdecydowanym polecam kurs Marka Waśkiela. To świetne żródło wiedzy dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w fotografii i uporządkowanie wiedzy dla tych bardziej zaawansowanych. Atmosfera na kursie, zadania domowe, słynne już na całą Warszawę plenery 🙂 oraz FKA to dodatkowy bonus tego kursu!

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *