Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

7 najpopularniejszych poradników o fotografii

utworzone przez | mar 26, 2018 | Foto Blog | 3 Komentarze

Oto 7 najpopularniejszych wpisów na moim blogu o fotografii. Pośród kilkuset poradników i wpisów blogowych właśnie te czytane są najczęściej. Poniżej znajdziesz też link do mego e-booka „Chodzę sobie po Podlasiu”. Czasami gubi się gdzieś w wysyłanej przeze mnie poczcie. Zapraszam do częstych odwiedzin ponieważ to po prostu Dobry Blog o Fotografii. Jestem też otwarty na Twoje sugestie i podpowiedzi. Jeżeli jest temat, który w interesuje Cię szczególnie napisz do mnie maila lub zostaw wiadomość w komentarzu pod tym artykułem.

1.

12 porad dla fotografów krajobrazu 
https://waskiel.pl/12-porad-dla-fotografow-krajobrazu/

2.

Jak przygotować świetny plener? 
https://waskiel.pl/jak-przygotowac-swietny-plener/

3.

12 najciekawszych miejsc do fotografowania rozlewisk Narwi i Biebrzy

https://waskiel.pl/12+najciekawszych+miejsc+do+fotografowania+rozlewisk+Narwi+i+Biebrzy/

4.

Dlaczego fotografować w RAW? JPEG czy RAW?
https://waskiel.pl/jpeg-czy-raw.html

5.

Krajobraz i filtry połówkowe szare 

https://waskiel.pl/krajobraz-i-filtry-polowkowe-szare.html

 

E-book „Chodzę sobie po Podlasiu”

Chodzę sobie po Podlasiu 

6.

https://waskiel.pl/stosuj-teleobiektywy-w-fotografii-krajobrazu/

7.

Najlepszy obiektyw do krajobrazów i portretów

Pozdrawiam

Marek Waśkiel

Najnowsze zdjęcia Marka Waśkiel na FB

Mój Kanał na YouTube 

3 komentarze

 1. Maciek

  Witam, korzystając z Pana sugestii aby pytać… Interesuje mnie poradnik na temat fotografowania mgły, oparów… Jaki obiektyw najlepiej zastosować? Czy wytyczne co do obiektywów zawarte w „Teleobiektyw w fotografii krajobrazu” mają tu zastosowanie? A może na stronie jest już ten temat tylko go nie potrafię znaleźć? Pozdrawiam! Ps. – SUPER ZDJĘCIA!

  Odpowiedz
 2. Marek

  Osobiście cieszę się że niniejsza strona jest konsekwentnie rozwijana i prowadzona. To czego mi brakuje to zdjęć które są na bieżąco wrzucane do mediów społecznościowych. Twittera i Instagrama nie mam i mieć nie będę, jeszcze jestem na Fb ale nie wiem jak długo. Dobrze by było gdyby niniejsza strona była pewnego rodzaju ostoją, miejscem pewnym do odbierania wszystkich tworzonych przez Pana treści, bez szumu informacyjnego który jest w mediach społecznościowych. Częściowo sprawę rozwiązuje aplet ze zdjęciami z Instagrama widoczny na dole strony. Chyba jestem internetowym konserwatystą z czasów gdy królowały wyłącznie tzw. strony domowe 😉

  Odpowiedz
  • Marek Waśkiel

   Dzień dobry, zapraszam do częstych odwiedzin mego bloga o fotografii. Będzie się tu pojawiać dużo nowych treści. Z serwisów społecznościowych będę odsyłał do artykułów i wpisów. Najlepszą receptą jest po prostu częste zaglądanie. Pozdrawiam. Marek

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisany przez: Marek Waśkiel

Fotografik, obieżyświat, bloger. Współpracował z magazynami National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat oraz wieloma innymi tygodnikami i dziennikami. Był fotoedytorem w miesięczniku Podróże i zastępcą redaktora naczelnego w magazynie Poznaj Świat. Popularyzator wiedzy o fotografii prowadzący warsztaty i kursy, autor kilku albumów fotograficznych, poradników fotograficznych oraz przewodników turystycznych. Miłośnik Polski Wschodniej i dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB oraz odwiedź Mój Kanał na YouTube .

Aktualizacja: 26 marca 2018

Obraz przedstawiający jak wygląda darmowy e-book o fotografii.

Darmowy Poradnik "Jak Się Uczyć Fotografii"

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny poradnik, który da Ci nowy impuls do twórczego fotografowania. Przeczytasz go jednym tchem.

Zostałeś zapisany na listę! Sprawdź skrzynkę email i potwierdź swój adres.