Odkryj prawdziwą radość fotografowania

Obraz przedstawiający logo portalu fotograficznego waskiel.pl

Konsultacje Fotograficzne Online

Indywidulane Konsultacje Online | Spotkanie z Autorem Portalu

Zapraszam do skorzystania z indywidualnych konsultacji fotograficznych online.  Konsultacje odbywają się w formie bezpośrednich konferencji video – w “cztery oczy”. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące robienia zdjęć i pomogę Ci rozwiązać Twoje fotograficzne problemy.

Obraz przedstawiający jak wyglądają konsultacje fotograficzne online.

Indywidualne Konsultacje Fotograficzne Online

Fotografia to rewelacyjne hobby, które zapewni Ci mnóstwo radości.

Jednak szybko przekonasz się, że profesjonalne robienie zdjęć wcale nie jest proste. W trakcie Twojej fotograficznej przygody czeka Cię mnóstwo problemów, które znacznie utrudnią Ci zrealizowanie Twoich wymarzonych kadrów.

Łatwo utknąć przy przeszkodzie związanej z techniką fotografowania, kompozycją, doborem sprzętu albo jego poprawnym wykorzystaniem.  Źródłem problemów bywa także praca nad finalizacją kadru w programie graficznym (np. w Lightroomie).

Gdy dotrzesz do takiej „ściany problemów”,  z dużym prawdopodobieństwem stracisz mnóstwo czasu na samodzielne poszukiwanie dobrych rozwiązań. Po wielu dniach błądzenia w gąszczu niesprawdzonych informacji znowu znajdziesz się w punkcie wyjścia. Ponadto do Twojego problemu po pewnym czasie dołączy zniechęcenie i frustracja.

Zdecydowanie lepiej wykorzystać szybką i konkretną poradę eksperta.  

Co dają indywidualne konsultacje

Mnóstwo fotograficznych problemów i wątpliwości można skutecznie rozwiązać w drodze bezpośredniego spotkania.

Najlepszą formą nauki jest swobodna rozmowa w cztery oczy.  Dzięki niej błyskawicznie ruszysz z miejsca, w którym utknąłeś. Nowe pomysły i rozwiązania zachęca Cię do efektywnej pracy nad swoim warsztatem.

Jak wyglądają moje konsultacje fotograficzne online

Konsultacje odbywają się w formie prywatnej konferencji video (tj. 1 na 1).  W ich trakcie pomogę Ci rozwiązać Twoje fotograficzne problemy. Bez względu na to, czy dotyczą one doboru sprzętu, technik fotografowania, pracy w Lightroomie, czy Twego portfolio – możesz wykorzystać moje doświadczenia. Mnóstwo moich kursantów wskazuje, że konsultacje online to najlepsza forma nauki fotografowania.

Czego potrzebujesz do uczestniczenia w konsultacjach

Używam prostych narzędzi i z reguły do takiego spotkania potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka, kamerka oraz mikrofon i słuchawki.  Wykorzystuję też inne formy konferencji np.  poprzez smartfon z wykorzystaniem aplikacji messenger itp.

Jak umówić się na konsultacje

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną o swojej fotografii i Twoich fotograficznych kłopotach zapraszam do kontaktu. Najlepiej w drodze mailowej: marek@waskiel.pl lub telefonicznie: 601 148 599

Kiedy odbywają się konsultacje

Terminy indywidualnych konsultacji ustalane są tak, aby był to czas najbardziej korzystny dla obu stron.

Cena fotograficznych konsultacji online

Cena każdej rozpoczętej godziny konsultacji to 150 zł. Pierwsza godzina jest płatna z góry.  Na wszelkie wpłaty wystawiane są faktury.

Zapraszam

Marek Waśkiel